nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

MHN-LW-8155

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 80 m², zlokalizowanego przy ul. Toruńskiej 22 w Grudziądzu. Lokal dostępny od 1 lipca 2026 roku. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących funkcjonalnej ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
22,50 zł
cena 1 800
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8141

**Najem okazjonalny*dostępne od 15.06.2026r.** Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, które pozwoli Ci wygodnie zamieszkać bez zbędnych kosztów? Ta oferta jest idealna dla Ciebie. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,15 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
obiekt na sprzedaż - Wąbrzeźno, Ryńsk

Wąbrzeźno, Ryńsk
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-8100

OFERTA SPRZEDAŻY OBIEKTU MAGAZYNOWEGO • Adres: ul. Mikołaja Ryńskiego, gmina Ryńsk, powiat wąbrzeski • Działka: nr 85/1 • Powierzchnia działki: 1376 m² • Doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury – teren ogrodzony, zapewniający bezpieczeństwo i prywatność. • ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 376 m²
Cena za m2
1 590,91 zł
cena 350 000
obiekt na sprzedaż - Wąbrzeźno, Ryńsk
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8098

Na sprzedaż | działka budowlana 1000 m² | ul. Brzozowa | Grudziądz | WZ + pozwolenie na budowę. Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko rozpocząć budowę i zaoszczędzić czas na formalnościach? Ta oferta to gotowe rozwiązanie – zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów. Najważniejsze ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8071

Komfortowe mieszkanie z widokiem na las - 45 m² | balkon | os. Lotnisko | ul. Warszawska | Najem okazjonalny. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45 m², zlokalizowanego na osiedlu Lotnisko ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
działka na sprzedaż - Świecie (gm), Polski Konopat

Świecie (gm), Polski Konopat
działka na sprzedaż

MHN-GS-8060

Oferta sprzedaży - dom z działką + możliwość zakupu dodatkowej działki. Polski Konopat, gm. Świecie, woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową propozycję zakupu nieruchomości z ogromnym potencjałem, położonej w malowniczym ...

Powierzchnia
1 480,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 162 800
działka na sprzedaż - Świecie (gm), Polski Konopat
11
ofert
Natalia Angowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

na@lamkowska.pl

725403000
693547171