nowa oferta
dom na sprzedaż - Wąbrzeźno

Wąbrzeźno
dom na sprzedaż

MHN-DS-8134

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż – Wąbrzeźno, ul. Kopernika Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, idealnego dla rodzin szukających komfortowego i funkcjonalnego miejsca ...

Powierzchnia
120,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 125,00 zł
cena 375 000
dom na sprzedaż - Wąbrzeźno
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
dom na sprzedaż

MHN-DS-8133

Na sprzedaż wyjątkowy, solidnie zbudowany dom dwurodzinny z lat 80., położony w cichej i zielonej dzielnicy Grudziądza – Mniszek, zaledwie kilka minut od Jeziora Rudnickiego. Idealny dla rodzin szukających komfortu, dwóch niezależnych mieszkań lub możliwości zamieszkania ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
432 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 888,88 zł
cena 699 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8132

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Grudziądz – obręb 159 | MPZP 46 MN/U Plan 96 Na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości gruntowe niezabudowane położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat grudziądzki, gmina Grudziądz, obręb 159. Działki objęte są miejscowym planem ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
106,67 zł
cena 128 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Chełmno, Małe Łunawy

Chełmno, Małe Łunawy
działka na sprzedaż

MHN-GS-8130

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy – Małe Łunawy, gmina Chełmno Gotowa pod Twój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy! Lokalizacja Działka o numerze 72/6 położona jest w miejscowości Małe Łunawy, w gminie Chełmno, w województwie kujawsko-pomorskim. To ...

Powierzchnia
1 204,00 m2
Cena za m2
41,53 zł
cena 49 999
działka na sprzedaż - Chełmno, Małe Łunawy
nowa oferta
działka na sprzedaż - Osie, Tleń

Osie, Tleń
działka na sprzedaż

MHN-GS-8121

Oferta sprzedaży działek – Tleń, gm. Osie - Bory Tucholskie Wyjątkowa lokalizacja w sercu natury Tleń to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych w województwie kujawsko-pomorskim. Położony nad Jeziorem Mukrz i rzeką Wdą, w otoczeniu lasów Borów ...

Powierzchnia
1 503,00 m2
Cena za m2
163,01 zł
cena 245 000
działka na sprzedaż - Osie, Tleń
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8118

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Rządz, przy ul. Gąsiorowskiego Oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,02 m², usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Rządz. To doskonała propozycja zarówno dla par, młodych rodzin, jak i osób starszych szukających ...

Powierzchnia
48,02 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 205,75 zł
cena 298 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz
133
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171