nowa oferta
dom na sprzedaż - Łysomice, Turzno

Łysomice, Turzno
dom na sprzedaż

MHN-DS-8097

Oferta sprzedaży domu – Turzno, ul. Toruńska (gm. Łysomice, powiat toruński) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Turzno, w gminie Łysomice, zaledwie kilka minut od Torunia. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego domu w spokojnej okolicy ...

Powierzchnia
180,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 797 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 794,90 zł
cena 865 000
dom na sprzedaż - Łysomice, Turzno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8090

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE KAPUSTA, TARPNO, GRUDZIĄDZ Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
45,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,32 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8089

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na wynajem bardzo ciepłe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w centrum miasta przy Al. 23 Stycznia, w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i składa się z: dwóch pokoi, kuchni ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,84 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Gostycyn, Piła

Gostycyn, Piła
dom na sprzedaż

MHN-DS-8082

WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ – PIŁA MŁYN , ok  19 HA PRYWATNEGO RAJU Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży luksusowej posiadłości położonej w malowniczej miejscowości Piła Młyn, w gminie Gostycyn, powiecie tucholskim. To miejsce, gdzie natura ...

Powierzchnia
426,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
187 676 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
28 149,19 zł
cena 12 000 000
dom na sprzedaż - Gostycyn, Piła
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Wielkie Tarpno

Grudziądz, Wielkie Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8078

NAJEM OKAZJONALNY Lokalizacja: Grudziądz, ul. Waryńskiego, domek wielorodzinny, 1. piętro Powierzchnia: 48 m² Układ mieszkania: Salon z aneksem kuchennym, sypialnia Ogrzewanie: Gazowe + klimatyzacja SZCZEGÓŁY OFERTY : Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Wielkie Tarpno
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Szynych

Grudziądz (gw), Szynych
dom na sprzedaż

MHN-DS-8074

Oferta sprzedaży nieruchomości zabudowanej – Szynych, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Szynych, w gminie Grudziądz, powiecie grudziądzkim. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju oraz dużego potencjału ...

Powierzchnia
594,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 176 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 101,19 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Szynych
131
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171