Grudziądz (gw), Brankówka
działka na sprzedaż

MHN-GS-6609

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w miejscowości Brankówka, gmina Grudziądz 1.Opis nieruchomości: Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Brankówka, w gminie Grudziądz, województwo kujawsko-pomorskie. Działka posiada numer ...

Powierzchnia
10 411,00 m2
Cena za m2
43,22 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Brankówka

Grudziądz (gw), Szynych
działka na sprzedaż

MHN-GS-6606

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę domu! Jeśli marzysz o własnej przestrzeni w spokojnej i malowniczej okolicy, w otoczeniu natury, ale jednocześnie z dogodnym dostępem do miasta – ta ...

Powierzchnia
1 477,00 m2
Cena za m2
65,00 zł
cena 96 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Szynych

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-6573

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – GRUDZIĄDZ, DZIELNICA OWCZARKI Lokalizacja: Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, dzielnica Owczarki Numer ewidencyjny działki: 24/9 Powierzchnia: 1470 m² Dostęp do drogi publicznej: przez wydzieloną drogę nr 24/11 Media: woda, prąd, ...

Powierzchnia
1 470,00 m2
Cena za m2
95,24 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Dragacz, Michale
działka na sprzedaż

MHN-GS-6539

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK W MIEJSCOWOŚCI MICHALE (GMINA DRAGACZ) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w malowniczej miejscowości Michale, położonej w gminie Dragacz, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Działki o numerach ewidencyjnych ...

Powierzchnia
963,00 m2
Cena za m2
85,15 zł
cena 82 000
działka na sprzedaż - Dragacz, Michale

Grudziądz (gw), Szynych
działka na sprzedaż

MHN-GS-6363

Oferta sprzedaży działki – 3208 m² Szynych, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 125/19 o powierzchni 3208 m², położona w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie grudziądzkim , gminie Grudziądz w miejscowości Szynych.  Nieruchomość ...

Powierzchnia
3 208,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 128 320
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Szynych

Grudziądz, Mniszek
działka na sprzedaż

MHN-GS-6338

Jesteś Deweloperem i poszukujesz działki pod inwestycję?  Zapoznaj się koniecznie z tą ofertą! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1795 m2 usytuowaną po środku osiedla Mniszek między ulicami ...

Powierzchnia
1 795,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 323 100
działka na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
134
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171