nowa oferta
działka na sprzedaż - Osie, Tleń

Osie, Tleń
działka na sprzedaż

MHN-GS-8121

Oferta sprzedaży działek – Tleń, gm. Osie - Bory Tucholskie Wyjątkowa lokalizacja w sercu natury Tleń to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych w województwie kujawsko-pomorskim. Położony nad Jeziorem Mukrz i rzeką Wdą, w otoczeniu lasów Borów ...

Powierzchnia
1 503,00 m2
Cena za m2
163,01 zł
cena 245 000
działka na sprzedaż - Osie, Tleń
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8118

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Rządz, przy ul. Gąsiorowskiego Oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,02 m², usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Rządz. To doskonała propozycja zarówno dla par, młodych rodzin, jak i osób starszych szukających ...

Powierzchnia
48,02 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 205,75 zł
cena 298 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8117

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA ul. Sosnkowskiego – komfort, bezpieczeństwo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które łączy funkcjonalność, estetykę i wygodę codziennego życia. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, dobrą organizację ...

Powierzchnia
51,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 375,97 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
działka na sprzedaż

MHN-GS-8113

Na sprzedaż nakłady na działce R.O.D. – Mniszek, ul. Kossaka, Ogrody Działkowe im. 100-lecia Agromet Unia w Grudziądzu Szukasz miejsca do wypoczynku blisko natury, z własnym domkiem i zadbaną działką? Ta oferta to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, rekreację ...

Powierzchnia
322,40 m2
Cena za m2
303,97 zł
cena 98 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8108

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Lotnisko, ul. Parkowa, Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 23,6 m², zlokalizowane na osiedlu Lotnisko przy ulicy Parkowej w Grudziądzu. - Powierzchnia: ...

Powierzchnia
23,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,61 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8102

Oferta sprzedaży nakładów – ROD „Pod Dębem” nr 2 Ul. Kwidzyńska Na sprzedaż atrakcyjne nakłady na działce o powierzchni 500 m² w Rodzinnych Ogrodach Działkowych „Pod Dębem”. To idealne miejsce dla osób poszukujących prywatnej przestrzeni do wypoczynku, rekreacji oraz ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
131
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171