nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8150

Oferta wynajmu mieszkania Dostępne od zaraz ! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 1 piętrze w bloku przy ulicy Dąbrówki 8, na osiedlu Tarpno w mieście Grudziądz.   Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.  Układ ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8147

Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 39,02 m², położone na 1 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Korczaka 15 na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu.   Lokalizacja to jeden z największych atutów tej nieruchomości. Osiedle Strzemięcin ...

Powierzchnia
39,02 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 535,11 zł
cena 255 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wąbrzeźno

Wąbrzeźno
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8131

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Kopernika w Wąbrzeźnie. To mieszkanie ma swój niepowtarzalny charakter. Zostało urządzone w oryginalnym, klimatycznym stylu idealnie pasującym do kamienicy, ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 446,43 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Wąbrzeźno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8116

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone z dbałością o każdy detal, gotowe do zamieszkania od zaraz bez konieczności ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,30 zł
cena 1 750
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8115

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 154,93 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
dom na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
dom na wynajem

MHN-DW-8114

Piękny wolnostojący dom położony w Grudziądzu na dużej i ładnie zagospodarowanej działce, wraz z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem do wynajęcia.   Świetna lokalizacja, blisko jeziora Rudnik - bardzo dobry standard - częściowe umeblowanie i wyposażenie - duża, ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
28,12 zł
cena 9 000
dom na wynajem - Grudziądz
30
ofert
Anna Lewandowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

al@lamkowska.pl

782909111
693547171