Łasin
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7994

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,92 m², zlokalizowane na poddaszu kamienicy przy ulicy Kościuszki w Łasinie.   Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze, jednak ze względu ...

Powierzchnia
45,92 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 155,92 zł
cena 99 000
mieszkanie na sprzedaż - Łasin

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7989

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21 m², położone na drugim piętrze przy ulicy Rydygiera w Grudziądzu. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego gotowej nieruchomości pod wynajem.   Mieszkanie zostało zaprojektowane ...

Powierzchnia
21,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 047,62 zł
cena 169 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7954

Nowoczesny apartament z tarasem, klimatyzacją i pompą ciepła – Grudziądz, ul. Osikowa Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym apartamencie, który łączy w sobie wygodę domu jednorodzinnego z zaletami kameralnego osiedla. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni ...

Powierzchnia
66,76 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 972,44 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7911

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m², położone na 1 piętrze w budynku przy ulicy Droga Pomorska na osiedlu Mniszek. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, zielonej okolicy z jednoczesnym ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 188,61 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7908

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 63 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Smoleńskiego w Grudziądzu. To propozycja idealna dla rodziny, jak również dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w doskonale skomunikowanej i w pełni ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 634,92 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz
30
ofert
Anna Lewandowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

al@lamkowska.pl

782909111
693547171