nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-8124

BLUSZCZOWY ZAKĄTEK – TWÓJ NOWY DOM BLISKO NATURY Wyobraź sobie poranki z kawą we własnym ogrodzie, ciszę przerywaną śpiewem ptaków i świadomość, że Twoja rodzina mieszka w bezpiecznym, zdrowym i nowoczesnym domu, zaprojektowanym z myślą o komforcie na lata. Taki styl ...

Powierzchnia
109,72 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 149,47 zł
cena 565 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8123

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska w swojej ofercie posiada zupełnie nowe mieszkanie na wynajem- pierwszy najemca. Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością – ciche, nowoczesne, pachnące nowością i zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,67 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-8122

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA prezentuje wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym – idealne połączenie komfortowego domu oraz funkcjonującej przestrzeni handlowej. To oferta dla osób, które myślą przyszłościowo – szukają miejsca do życia, ...

Powierzchnia
274,74 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 771 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 277,72 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo
nowa oferta
obiekt na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
obiekt na sprzedaż

MHN-BS-8120

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA prezentuje ofertę, która łączy funkcjonalność, prestiż lokalizacji oraz ogromny potencjał inwestycyjny. Obiekt biurowo–usługowy z częścią mieszkalną | centrum Grudziądza | ul. Rapackiego Wyobraź sobie miejsce, które może stać ...

Powierzchnia
600,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 000 m²
Cena za m2
3 166,67 zł
cena 1 900 000
obiekt na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8091

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska – mieszkanie z ogromnym potencjałem przy Alei Sportowców Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m², usytuowane na 4. piętrze w zadbanym bloku zarządzanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową. To ...

Powierzchnia
36,58 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 784,03 zł
cena 175 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8087

Przestronne i przytulne mieszkanie na wynajem – 2 pokoje, 48,5 m² – Strzemięcin, ul. Śniadeckich Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Grudziądza? Mam przyjemność zaoferować Ci mieszkanie, które łączy wygodę codziennego ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
22,68 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
34
ofert
Olga Krysiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ok@lamkowska.pl

510510345
693547171