nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-8124

BLUSZCZOWY ZAKĄTEK – TWÓJ NOWY DOM BLISKO NATURY Wyobraź sobie poranki z kawą we własnym ogrodzie, ciszę przerywaną śpiewem ptaków i świadomość, że Twoja rodzina mieszka w bezpiecznym, zdrowym i nowoczesnym domu, zaprojektowanym z myślą o komforcie na lata. Taki styl ...

Powierzchnia
109,72 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 149,47 zł
cena 565 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-8122

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA prezentuje wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym – idealne połączenie komfortowego domu oraz funkcjonującej przestrzeni handlowej. To oferta dla osób, które myślą przyszłościowo – szukają miejsca do życia, ...

Powierzchnia
274,74 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 771 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 277,72 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo
nowa oferta
dom na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
dom na wynajem

MHN-DW-8114

Piękny wolnostojący dom położony w Grudziądzu na dużej i ładnie zagospodarowanej działce, wraz z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem do wynajęcia.   Świetna lokalizacja, blisko jeziora Rudnik - bardzo dobry standard - częściowe umeblowanie i wyposażenie - duża, ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18,75 zł
cena 6 000
dom na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze

Grudziądz, Dębowe Wzgórze
dom na sprzedaż

MHN-DS-8107

OFERTA SPRZEDAŻY – DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na cenionym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ul. Kalinowa w Grudziądz. Dom o przemyślanym ...

Powierzchnia
155,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 148,20 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-8105

DOM WYKOŃCZONY – GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Komfortowy, funkcjonalny i w pełni wykończony dom, który pozwala wprowadzić się od razu – bez remontów, dodatkowych nakładów finansowych i stresu związanego z urządzaniem. To idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, estetykę ...

Powierzchnia
141,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
180 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 390,07 zł
cena 760 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Łysomice, Turzno

Łysomice, Turzno
dom na sprzedaż

MHN-DS-8097

Oferta sprzedaży domu – Turzno, ul. Toruńska (gm. Łysomice, powiat toruński) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Turzno, w gminie Łysomice, zaledwie kilka minut od Torunia. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego domu w spokojnej okolicy ...

Powierzchnia
180,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 797 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 794,90 zł
cena 865 000
dom na sprzedaż - Łysomice, Turzno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem