nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-8092

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA Wyjątkowy dom wolnostojący – wysoki standard, nowoczesna elegancja Grudziądz, osiedle Tuszewo, ul. Łużycka Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl, komfort codziennego życia oraz prywatność – ta nieruchomość spełni ...

Powierzchnia
119,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 131 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 937,97 zł
cena 947 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
dom na sprzedaż

MHN-DS-8062

Urokliwy dom niedaleko jeziora Rudnickiego – Twoje miejsce na odpoczynek w Grudziądz, ul. Miła Wyobraź sobie poranki z widokiem na naturę i spacery nad wodą zaledwie kilka kroków od domu.Ta nieruchomość położona w pobliżu Jeziora Rudnickiego to idealna propozycja dla ...

Powierzchnia
60,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
260 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 750,00 zł
cena 165 000
dom na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
dom na sprzedaż

MHN-DS-8045

Dom marzeń na Osiedlu Owczarki – ul. Modrzewiowa, Grudziądz Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego na kameralnym i zielonym Osiedlu Owczarki, przy ul. Modrzewiowej w Grudziądzu. To idealne ...

Powierzchnia
480,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 800 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
1 789,58 zł
cena 859 000
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-8003

Na sprzedaż | dom parterowy 116 m² | działka 1210 m² | Grudziądz, ul. Kociewska | stan deweloperski / możliwość wykończenia pod klucz Szukasz domu, który łączy komfort nowego budownictwa, funkcjonalny układ i spokojną lokalizację, a jednocześnie daje Ci możliwość wykończenia ...

Powierzchnia
116,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 210 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 189,66 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Strzemięcin
dom na sprzedaż

MHN-DS-7979

Twój przyszły dom na Strzemięcinie – miejsce z duszą i ogromnym potencjałem. Biuro Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom z lat 80-tych  o wyjątkowym charakterze, położony w spokojnej i zielonej okolicy,  Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
764 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 214,28 zł
cena 899 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
dom na sprzedaż

MHN-DS-7970

OFERTA SPRZEDAŻY DOMU – STRZEMIĘCIN, UL. NORWIDA Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 110 m² z garażem w bryle budynku, zlokalizowany na osiedlu Strzemięcin przy ul. Norwida – jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Grudziądza. Dom powstał ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
257 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 727,27 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Strzemięcin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem