Grudziądz
dom na sprzedaż

MHN-DS-7960

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż, położony w spokojnej części Grudziądza, przy ul. Waryńskiego. Ta elegancka i przestronna nieruchomość o powierzchni całkowitej 360 m², użytkowej 250 m2, znajduje się na pięknie ...

Powierzchnia
360,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 450 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 108,33 zł
cena 1 479 000
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7934

Dom w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Krokusowa Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Grudziądza. Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krokusowej, ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 302 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 558,33 zł
cena 787 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-7568

Zapraszamy do wyjątkowego domu przy ulicy Ruchniewicza w Grudziądzu, gdzie komfort mieszkaniowy splata się z obfitością udogodnień. Oferujemy Państwu dom na sprzedaż składający się z 2 kondygnacji: parter oferuje 2 pokoje, salon z aneksem, łazienkę, osobne WC oraz ...

Powierzchnia
461,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 008 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
1 452,10 zł
cena 669 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Owczarki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7384

Oferta sprzedaży – komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej. Owczarki, ul. Różana. Twój nowy dom – przestrzeń, komfort i spokój Wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie funkcjonalność miejskiego domu z urokiem i spokojem otoczonego zielenią ogrodu. To dom, który został ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
494 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 000,00 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Tarpno
dom na sprzedaż

MHN-DS-7274

Dom w centrum Grudziądza – ul. Paderewskiego Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska W samym sercu Grudziądza, przy ulicy Paderewskiego, czeka na nowego właściciela wyjątkowy dom, który łączy komfort nowoczesnych rozwiązań z urokliwym, kameralnym klimatem. Nieruchomość ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
105 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 199,99 zł
cena 419 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz
dom na sprzedaż

MHN-DS-7271

Dom z klimatem nad Jeziorem Rudnik – ul. Wiosenna, Grudziądz Wyobraź sobie… Budzi Cię śpiew ptaków, w ręku trzymasz kubek gorącej kawy, a kilka kroków od Twojego domu rozciąga się tafla Jeziora Rudnik. Wokół spokój, zapach lasu i świeże powietrze. A jednocześnie — ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
206 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 111,11 zł
cena 460 000
dom na sprzedaż - Grudziądz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem