Warlubie, Lipinki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7902

KOMFORTOWY DOM Z KLIMATEM NA KOCIEWIU Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 160,75 m2, położony w urokliwej miejscowości LIPINKI, w gminie Warlubie, powiecie świeckim, województwie kujawsko - pomorskim.  Dom ...

Powierzchnia
160,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
882 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 348,37 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Warlubie, Lipinki

Grudziądz (gw), Marusza
dom na sprzedaż

MHN-DS-7873

Luksusowy Dom Energooszczędny na Sprzedaż w Malowniczej Maruszy Z dumą przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę luksusowego, energooszczędnego domu położonego w urokliwej miejscowości Marusza, zaledwie kilka kilometrów od Grudziądza. To połączenie nowoczesnej architektury, ...

Powierzchnia
156,73 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 322 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 097,94 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Marusza

Książki
dom na sprzedaż

MHN-DS-7819

Dom z potencjałem biznesowym – zamieszkaj i zarabiaj w jednym miejscu! Książki, ul. Toruńska | działka 226/6 | 131 m² Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje nieruchomość, która daje coś więcej niż tylko metraż — daje możliwość niezależności finansowej, komfortu ...

Powierzchnia
144,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
131 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 951,39 zł
cena 569 000
dom na sprzedaż - Książki

Dragacz, Michale
dom na sprzedaż

MHN-DS-7814

OSTATNI DOSTĘPNY NOWOCZESNY SEGMENT W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ – GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwukondygnacyjnego segmentu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i malowniczej ...

Powierzchnia
141,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 460,99 zł
cena 770 000
dom na sprzedaż - Dragacz, Michale

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-7568

Zapraszamy do wyjątkowego domu przy ulicy Ruchniewicza w Grudziądzu, gdzie komfort mieszkaniowy splata się z obfitością udogodnień. Oferujemy Państwu dom na sprzedaż składający się z 2 kondygnacji: parter oferuje 2 pokoje, salon z aneksem, łazienkę, osobne WC oraz ...

Powierzchnia
461,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 008 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
1 452,10 zł
cena 669 999
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Dobrcz, Sienno
dom na sprzedaż

MHN-DS-7509

Dom z duszą i potencjałem – Sienno, gm. Dobrcz, powiat bydgoski Powierzchnia użytkowa: 110 m² Działka: 923 m² Dodatkowo: pozwolenie na rozbudowę o 80 m² Dom odebrany w 2024 r., budowa rozpoczęta w 2022 r. Wyjątkowe miejsce dla tych, którzy cenią spokój, technologię ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
923 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 909,09 zł
cena 980 000
dom na sprzedaż - Dobrcz, Sienno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem