nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Kobylanka

Grudziądz (gw), Kobylanka
dom na sprzedaż

MHN-DS-8085

Twój przyszły dom z potencjałem – Kobylanka, ul. Strumykowa Jeśli marzysz o domu, który stworzysz od podstaw według własnych potrzeb – mamy dla Ciebie idealną propozycję! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z prezentuje nieruchomość, która łączy spokój podmiejskiej ...

Powierzchnia
171,82 m2
Powierzchnia działki [m2]
966 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 444,41 zł
cena 419 999
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Kobylanka
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Mały Rudnik

Grudziądz (gw), Mały Rudnik
dom na sprzedaż

MHN-DS-8084

WYJĄTKOWY, LUKSUSOWY DOM WOLNOSTOJĄCY – GOTOWY DO ZAMIESZKANIA | MAŁY RUDNIK, UL. NARCYZOWA Są nieruchomości, które po prostu spełniają oczekiwania… i są takie, które je wyprzedzają. Ten dom zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Położony w spokojnej, zielonej ...

Powierzchnia
249,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 275 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 429,72 zł
cena 1 850 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Mały Rudnik
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Marusza

Grudziądz (gw), Marusza
dom na sprzedaż

MHN-DS-8075

Luksusowy Dom Energooszczędny na Sprzedaż w Malowniczej Maruszy Z dumą prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę luksusowego, energooszczędnego domu położonego w urokliwej miejscowości Marusza, zaledwie kilka kilometrów od Grudziądza. Nieruchomość łączy nowoczesną architekturę, ...

Powierzchnia
156,73 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 323 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 965,67 zł
cena 935 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Marusza
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Szynych

Grudziądz (gw), Szynych
dom na sprzedaż

MHN-DS-8074

Oferta sprzedaży nieruchomości zabudowanej – Szynych, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Szynych, w gminie Grudziądz, powiecie grudziądzkim. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju oraz dużego potencjału ...

Powierzchnia
594,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 176 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 101,19 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Szynych
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Węgrowo

Grudziądz (gw), Węgrowo
dom na sprzedaż

MHN-DS-8043

OFERTA SPRZEDAŻY – NOWOCZESNY DOM PARTEROWY  Węgrowo - Gmina Grudziądz - działka nr 339/65 o pow. 1005 m2 Komfortowy dom w otoczeniu natury Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, realizowany według funkcjonalnego ...

Powierzchnia
177,08 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 005 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 246,22 zł
cena 929 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Węgrowo

Grudziądz (gw), Węgrowo
dom na sprzedaż

MHN-DS-8021

WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY – NOWOCZESNY DOM JEDNORODZINNY WĘGROWO, GMINA GRUDZIĄDZ TERMIN REALIZACJI CZERWIEC 2026 R Szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego domu z ciszą i przestrzenią natury? Ta oferta została stworzona właśnie dla Ciebie. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
130,29 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 165 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 141,61 zł
cena 669 900
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Węgrowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem