nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8132

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Grudziądz – obręb 159 | MPZP 46 MN/U Plan 96 Na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości gruntowe niezabudowane położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat grudziądzki, gmina Grudziądz, obręb 159. Działki objęte są miejscowym planem ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
106,67 zł
cena 128 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Chełmno, Małe Łunawy

Chełmno, Małe Łunawy
działka na sprzedaż

MHN-GS-8130

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy – Małe Łunawy, gmina Chełmno Gotowa pod Twój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy! Lokalizacja Działka o numerze 72/6 położona jest w miejscowości Małe Łunawy, w gminie Chełmno, w województwie kujawsko-pomorskim. To ...

Powierzchnia
1 204,00 m2
Cena za m2
41,53 zł
cena 49 999
działka na sprzedaż - Chełmno, Małe Łunawy
nowa oferta
działka na sprzedaż - Osie, Tleń

Osie, Tleń
działka na sprzedaż

MHN-GS-8121

Oferta sprzedaży działek – Tleń, gm. Osie - Bory Tucholskie Wyjątkowa lokalizacja w sercu natury Tleń to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych w województwie kujawsko-pomorskim. Położony nad Jeziorem Mukrz i rzeką Wdą, w otoczeniu lasów Borów ...

Powierzchnia
1 503,00 m2
Cena za m2
163,01 zł
cena 245 000
działka na sprzedaż - Osie, Tleń
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
działka na sprzedaż

MHN-GS-8113

Na sprzedaż nakłady na działce R.O.D. – Mniszek, ul. Kossaka, Ogrody Działkowe im. 100-lecia Agromet Unia w Grudziądzu Szukasz miejsca do wypoczynku blisko natury, z własnym domkiem i zadbaną działką? Ta oferta to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, rekreację ...

Powierzchnia
322,40 m2
Cena za m2
303,97 zł
cena 98 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8102

Oferta sprzedaży nakładów – ROD „Pod Dębem” nr 2 Ul. Kwidzyńska Na sprzedaż atrakcyjne nakłady na działce o powierzchni 500 m² w Rodzinnych Ogrodach Działkowych „Pod Dębem”. To idealne miejsce dla osób poszukujących prywatnej przestrzeni do wypoczynku, rekreacji oraz ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8098

Na sprzedaż | działka budowlana 1000 m² | ul. Brzozowa | Grudziądz | WZ + pozwolenie na budowę. Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko rozpocząć budowę i zaoszczędzić czas na formalnościach? Ta oferta to gotowe rozwiązanie – zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów. Najważniejsze ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem