Grudziądz (gw), Mały Rudnik
działka na sprzedaż

MHN-GS-7288

DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ – MAŁY RUDNIK, GM. GRUDZIĄDZ, WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE Masz dość miejskiego zgiełku i marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Posiadamy na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych o ...

Powierzchnia
1 415,00 m2
Cena za m2
100,35 zł
cena 142 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Mały Rudnik

Grudziądz, Tuszewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7282

Szukasz działki przeznaczonej na cele mieszkalne o korzystnej geometrii, optymalnym rozmiarze, położonej poza miastem jednak dobrze z nim skomunikowanej? Ta oferta zaspokoi Twoje oczekiwania !! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w ofercie na sprzedaż działkę ...

Powierzchnia
1 830,00 m2
Cena za m2
80,33 zł
cena 147 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Dragacz
działka na sprzedaż

MHN-GS-7260

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Dragacz, w gminie Dragacz, powiecie świeckim województwie kujawsko-pomorskim .  Rodzaj nieruchomości: działki budowlane Numery ewidencyjne: 45/15 oraz 45/16 Powierzchnia: ...

Powierzchnia
1 305,00 m2
Cena za m2
66,67 zł
cena 87 000
działka na sprzedaż - Dragacz

Gruta, Annowo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7244

Wyjątkowa działka rolna z warunkami zabudowy – 1,8 ha – Annowo, gm. Gruta, Kujawsko-Pomorskie Numer ewidencyjny: 42/1, obręb geodezyjny Annowo , gmina Gruta Na sprzedaż prezentujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni około 1,8 ha, położoną w malowniczej miejscowości ...

Powierzchnia
14 981,00 m2
Cena za m2
23,36 zł
cena 349 999
działka na sprzedaż - Gruta, Annowo

Nowe, Osiny
działka na sprzedaż

MHN-GS-7224

Nieruchomość gruntowa niezabudowana nad jeziorem Łąkosz – Osiny, gm. Nowe, woj. kujawsko-pomorskie Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o ogromnym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości ...

Powierzchnia
8 341,00 m2
Cena za m2
65,94 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Nowe, Osiny

Grudziądz, Tuszewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7212

Wyjątkowa działka ROD z murowanym domkiem i pełnym zapleczem – gotowa do wypoczynku! Lokalizacja: ROD "Hydrogeowiert", ul. Droga Kurpiowska | Powierzchnia: 600 m² Marzysz o własnym, zielonym azylu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko cywilizacji? Szukasz ...

Powierzchnia
600,00 m2
Cena za m2
175,00 zł
cena 104 999
działka na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem