Grudziądz (gw), Pieńki Królewskie
działka na sprzedaż

MHN-GS-6746

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – PIEŃKI KRÓLEWSKIE, WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 21/7, położona w Pieńkach Królewskich (gmina Grudziądz, powiat grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie). Powierzchnia działki ...

Powierzchnia
2 050,00 m2
Cena za m2
60,00 zł
cena 123 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Pieńki Królewskie

Grudziądz (gw), Lisie Kąty
działka na sprzedaż

MHN-GS-6727

W ofercie naszego biura posiadamy na sprzedaż działkę o nr 278/6 o powierzchni 1629 m2  położoną w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie grudziądzkim , gminie Grudziądz w miejscowości  Lisie Kąty . Nieruchomość znajduje się zaledwie  8 km od Grudziądza  .  LOKALIZACJA: Działka ...

Powierzchnia
1 629,00 m2
Cena za m2
50,34 zł
cena 82 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Lisie Kąty

Grudziądz (gw), Brankówka
działka na sprzedaż

MHN-GS-6609

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w miejscowości Brankówka, gmina Grudziądz 1.Opis nieruchomości: Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Brankówka, w gminie Grudziądz, województwo kujawsko-pomorskie. Działka posiada numer ...

Powierzchnia
10 411,00 m2
Cena za m2
43,22 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Brankówka

Grudziądz (gw), Szynych
działka na sprzedaż

MHN-GS-6606

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę domu! Jeśli marzysz o własnej przestrzeni w spokojnej i malowniczej okolicy, w otoczeniu natury, ale jednocześnie z dogodnym dostępem do miasta – ta ...

Powierzchnia
1 477,00 m2
Cena za m2
65,00 zł
cena 96 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Szynych

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-6573

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – GRUDZIĄDZ, DZIELNICA OWCZARKI Lokalizacja: Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, dzielnica Owczarki Numer ewidencyjny działki: 24/9 Powierzchnia: 1470 m² Dostęp do drogi publicznej: przez wydzieloną drogę nr 24/11 Media: woda, prąd, ...

Powierzchnia
1 470,00 m2
Cena za m2
95,24 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Dragacz, Michale
działka na sprzedaż

MHN-GS-6539

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK W MIEJSCOWOŚCI MICHALE (GMINA DRAGACZ) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w malowniczej miejscowości Michale, położonej w gminie Dragacz, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Działki o numerach ewidencyjnych ...

Powierzchnia
963,00 m2
Cena za m2
85,15 zł
cena 82 000
działka na sprzedaż - Dragacz, Michale
Kryteria wyszukiwania

rozumiem