Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-6242

Na sprzedaż: Działka budowlana w Owczarkach, woj. kujawsko-pomorskie Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 2/4, położoną w obrębie 152 przy ulicy Morelowej, w Owczarki, województwo kujawsko-pomorskie. Powierzchnia działki wynosi 1015 m², co czyni ...

Powierzchnia
1 015,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 142 100
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Tuszewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-6184

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę zlokalizowaną w spokojnej i malowniczej okolicy Grudziądza przy ulicy Maciejkowej. Działka oznaczona numerem 90/6 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na budowę domków jednorodzinnych ...

Powierzchnia
2 520,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 176 400
działka na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Warlubie, Płochocinek
działka na sprzedaż

MHN-GS-6173

**Sprzedaż 5 działek budowlanych w gminie Warlubie, woj. Kujawsko-Pomorskie w miejscowości Płochocinek** Zapraszamy do zakupu 5 atrakcyjnych działek budowlanych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położonych w malowniczej miejscowości Płochocinek ,gminie Warlubie, ...

Powierzchnia
1 987,00 m2
Cena za m2
60,00 zł
cena 119 220
działka na sprzedaż - Warlubie, Płochocinek

Warlubie, Lipinki
działka na sprzedaż

MHN-GS-6058

Oferta Sprzedaży Działek w Miejscowości Lipinki, Gmina Warlubie, Powiat Świecki , woj. kujawsko-pomorskie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 7 działek po podziale rolnym położonych w malowniczej miejscowości Lipinki, w gminie Warlubie, powiat świecki, ...

Powierzchnia
3 002,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 150 100
działka na sprzedaż - Warlubie, Lipinki

Grudziądz (gw), Linarczyk
działka na sprzedaż

MHN-GS-6050

Sprzedaż Działki Budowlanej Lokalizacja: Linarczyk, woj. kujawsko-pomorskie, obręb Kobylanka Numer działki: 177/5 Powierzchnia: 3000 m² Klasyfikacja gleboznawcza: rola VI, lasy VI klasy Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 3000 m², położoną w malowniczej ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
95,00 zł
cena 285 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Linarczyk

Grudziądz (gw), Biały Bór
działka na sprzedaż

MHN-GS-5874

Na Sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr  527/4 o powierzchni 1578 m2 znajdująca w woj. kujawsko-pomorskim , powiecie grudziądzkim , gminie Grudziądz w miejscowości Biały Bór przy ul. Jaskółczej . INFORMACJE DODATKOWE : - Klasyfikacja gleboznawcza: RV klasy. - Media: ...

Powierzchnia
1 578,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 157 800
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Biały Bór
Kryteria wyszukiwania

rozumiem