Morąg (gw), Bogaczewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-8019

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ W BOGACZEWIE, GMINA MORĄG Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 326/10, położona w miejscowości Bogaczewo, gmina Morąg, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie. Powierzchnia nieruchomości wynosi ...

Powierzchnia
2 006,00 m2
Cena za m2
79,76 zł
cena 159 999
działka na sprzedaż - Morąg (gw), Bogaczewo

Dragacz, Michale
działka na sprzedaż

MHN-GS-8017

Na sprzedaż atrakcyjna działka 7900 m² – Michale, gm. Dragacz Oferujemy działkę o numerze ewidencyjnym 74/2 i powierzchni 7900 m², położoną w spokojnej, zielonej miejscowości Michale (gmina Dragacz, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie). Twoja przestrzeń – Twoje ...

Powierzchnia
7 900,00 m2
Cena za m2
14,56 zł
cena 115 000
działka na sprzedaż - Dragacz, Michale

Grudziądz
działka na sprzedaż

MHN-GS-8014

Działka ROD „Sielanka” – sprzedaż nakładów   Na sprzedaż nakłady na działce ROD „Sielanka” położonej przy ul. Miłoleśnej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu jeziora Rudnik oraz terenów leśnych, co zapewnia bardzo dobre warunki do wypoczynku.   Powierzchnia ...

Powierzchnia
320,00 m2
Cena za m2
140,62 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Grudziądz

Nowe, Osiny
działka na sprzedaż

MHN-GS-8002

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, w pełni wyposażonego domku letniskowego, położonego w malowniczej miejscowości Osiny nad jeziorem Radodzierz. Wyobraź sobie poranki z kawą na przestronnym tarasie, śpiew ptaków, zapach ...

Powierzchnia
100,00 m2
Cena za m2
2 490,00 zł
cena 249 000
działka na sprzedaż - Nowe, Osiny

Książki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7975

DZIAŁKA BUDOWLANA 6700 m² – KSIĄŻKI | GMINA KSIĄŻKI | KUJAWSKO-POMORSKIE Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska Szukasz przestrzeni, w której zrealizujesz swoje marzenie o domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury? ...

Powierzchnia
6 700,00 m2
Cena za m2
22,39 zł
cena 149 999
działka na sprzedaż - Książki

Grudziądz (gw), Skarszewy
działka na sprzedaż

MHN-GS-7973

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada na sprzedaż dwie unikatowe działki budowlane w Skarszewach – przestrzeń, cisza i pewność na lata. Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie spokoju i przestrzeni. Takie, w których można zaplanować przyszłość ...

Powierzchnia
5 050,00 m2
Cena za m2
39,60 zł
cena 199 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Skarszewy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem