Grudziądz
działka na sprzedaż

MHN-GS-7962

Oferta sprzedaży – działka ROD „Niezapominajka” | Grudziądz, ul. Łyskowskiego Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży nakładów na atrakcyjnej działce ogrodowej, położonej w dogodnej części Grudziądz, przy ul. Łyskowskiego, na terenie ROD im. ...

Powierzchnia
358,00 m2
Cena za m2
97,77 zł
cena 35 000
działka na sprzedaż - Grudziądz

Nowe
działka na sprzedaż

MHN-GS-7949

DZIAŁKI INWESTYCYJNE – NOWE, WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2 działek budowlanych  o ogromnym potencjale, idealnych zarówno pod inwestycję deweloperską, jak i indywidualną zabudowę mieszkaniową lub ...

Powierzchnia
3 527,00 m2
Cena za m2
94,98 zł
cena 335 000
działka na sprzedaż - Nowe

Grudziądz (gw), Zakurzewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7936

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska Twoje miejsce na dom marzeń – Zakurzewo pod Grudziądzem Wyobraź sobie poranek z kawą na własnym tarasie, w otoczeniu ciszy, zieleni i świeżego powietrza… To wszystko może stać się Twoją codziennością dzięki tej wyjątkowej działce ...

Powierzchnia
1 502,00 m2
Cena za m2
99,20 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Zakurzewo

Grudziądz (gw), Mokre
działka na sprzedaż

MHN-GS-7906

OSTATNIA SZANSA – DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ Mokre | gmina Grudziądz | woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ostatnią dostępną działkę nr 154/9 – wyjątkową ofertę dla osób, które chcą szybko i bezproblemowo rozpocząć budowę wymarzonego ...

Powierzchnia
1 417,00 m2
Cena za m2
98,80 zł
cena 139 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Mokre

Grudziądz (gw), Kobylanka
działka na sprzedaż

MHN-GS-7903

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH – KOBYLANKA, GMINA GRUDZIĄDZ Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój dom w spokojnej okolicy, a jednocześnie pozostaniesz blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. szybki dojazd do Grudziądza – praca, szkoły, sklepy w zasięgu ...

Powierzchnia
1 334,00 m2
Cena za m2
125,94 zł
cena 168 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Kobylanka

Chełmno
działka na sprzedaż

MHN-GS-7891

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI R.O.D. W CHEŁMNIE – IDEALNE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna R.O.D. "Chełmno Powiśle" o powierzchni 625 m², zlokalizowana w miejscowości Chełmno, przy ul. Al. 1 Maja. To doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, ...

Powierzchnia
625,00 m2
Cena za m2
176,00 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Chełmno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem