Grudziądz (gw), Węgrowo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7709

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 106/4 o pow.1035 m2 zlokalizowaną w miejscowości Węgrowo w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie grudziądzkim , gminie Grudziądz . Ta działka jest ...

Powierzchnia
1 035,00 m2
Cena za m2
91,79 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Węgrowo

Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie
działka na sprzedaż

MHN-GS-7666

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY Wałdowo Szlacheckie , Gmina Grudziądz , Powiat grudziądzki Powierzchnia: 3008 m² Numer ewidencyjny: 100/8 Klasa gruntu: R VI Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntowa o powierzchni 3008 m², położona w miejscowości Wałdowo Szlacheckie, ...

Powierzchnia
3 008,00 m2
Cena za m2
62,83 zł
cena 189 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie

Radzyń Chełmiński
działka na sprzedaż

MHN-GS-7629

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ – 2353 m² Radzyń Chełmiński, ul. Orłowicza – woj. kujawsko-pomorskie, powiat grudziądzki Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka inwestycyjna o powierzchni 2353 m², idealna pod działalność gospodarczą, usługową, handlową, logistyczną ...

Powierzchnia
2 353,00 m2
Cena za m2
271,99 zł
cena 640 000
działka na sprzedaż - Radzyń Chełmiński

Płużnica, Wiewiórki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7622

DZIAŁKA SIEDLISKOWA 9 700 m² z WARUNKAMI ZABUDOWY – WIEWIÓRKI, GMINA PŁUŻNICA Warunki zabudowy: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie zagrodowej Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 9 700 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości ...

Powierzchnia
9 700,00 m2
Cena za m2
25,77 zł
cena 249 999
działka na sprzedaż - Płużnica, Wiewiórki

Gruta, Dąbrówka Królewska
działka na sprzedaż

MHN-GS-7611

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ Dąbrówka Królewska, gmina Gruta, powiat grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie Numer ewidencyjny działki: 108/7 Powierzchnia: 4,8300 ha Klasy gruntów: LsVI, RIIIb, RIVa, RV, RVI Dojazd: bezpośredni dostęp do ...

Powierzchnia
48 300,00 m2
Cena za m2
5,80 zł
cena 280 000
działka na sprzedaż - Gruta, Dąbrówka Królewska

Gardeja
działka na sprzedaż

MHN-GS-7541

Na sprzedaż 3 wyjątkowe działki budowlane w miejscowości Gardeja, powiat kwidzyński, województwo pomorskie. Zainwestuj w miejsce, gdzie spokój natury łączy się z komfortem codziennego życia. To nie tylko działki – to przyszłość Twojego domu, biznesu lub inwestycji. Lokalizacja ...

Powierzchnia
1 262,00 m2
Cena za m2
49,00 zł
cena 61 838
działka na sprzedaż - Gardeja
Kryteria wyszukiwania

rozumiem