Wąbrzeźno
działka na sprzedaż

MHN-GS-7369

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej inwestycyjnej Wąbrzeźno, woj. kujawsko-pomorskie Podstawowe informacje: Lokalizacja: powiat wąbrzeski, gmina miasto Wąbrzeźno, obręb 0005 Numer działki: 46/5 Powierzchnia: 10 052 m² (1,0052 ha) Klasyfikacja gruntów: R ...

Powierzchnia
10 052,00 m2
Cena za m2
84,56 zł
cena 850 000
działka na sprzedaż - Wąbrzeźno

Grudziądz (gw), Nowa Wieś
działka na sprzedaż

MHN-GS-7351

Na sprzedaż atrakcyjna działka z domkiem o powierzchni 4400 m², położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Grudziądz. To wyjątkowa propozycja – przestronny teren z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, a dodatkowo z już istniejącym, niewielkim domkiem, który może pełnić ...

Powierzchnia
4 400,00 m2
Cena za m2
79,55 zł
cena 349 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Nowa Wieś

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7316

Oferta sprzedaży działki budowlanej – Grudziądz, ul. Jaworowa (Owczarki) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym o powierzchni 1530 m², położona w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Owczarki w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie, powiat grudziądzki) Najważniejsze ...

Powierzchnia
1 530,00 m2
Cena za m2
163,40 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Rogóźno
działka na sprzedaż

MHN-GS-7300

  Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej – Rogoźno, gm. Rogoźno, pow. grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie Numer ewidencyjny działki: 434/32 Obręb: Rogoźno Powierzchnia: 2700 m² Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (wydane warunki zabudowy) Powierzchnia ...

Powierzchnia
2 700,00 m2
Cena za m2
37,04 zł
cena 99 999
działka na sprzedaż - Rogóźno

Grudziądz, Kuntersztyn
działka na sprzedaż

MHN-GS-7291

Na sprzedaż – działka inwestycyjna w Grudziądzu, ul. Waryńskiego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą – działka o powierzchni 5330 m², położona w doskonałej lokalizacji Grudziądza, przy ulicy Waryńskiego. Najważniejsze atuty nieruchomości: Powierzchnia ...

Powierzchnia
5 330,00 m2
Cena za m2
281,43 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Kuntersztyn

Nowe
działka na sprzedaż

MHN-GS-7289

Wyjątkowa oferta – ostatnie działki budowlane na Osiedlu Nowy Świat w Nowem Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje niepowtarzalną okazję zakupu dwóch działek budowlanych położonych w miejscowości Nowe (gmina Nowe, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie). To ...

Powierzchnia
13 907,00 m2
Cena za m2
15,82 zł
cena 219 999
działka na sprzedaż - Nowe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem