nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Ruda

Grudziądz (gw), Ruda
działka na sprzedaż

MHN-GS-8068

Biuro nieruchomości Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w województwie kujawsko-pomorskim , gminie Grudziądz , miejscowości RUDA o numerze ewidencyjnych 141/17  WAŻNE: - działka osadzona jest przy nowo wybudowanej drodze ...

Powierzchnia
1 739,00 m2
Cena za m2
40,25 zł
cena 69 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Ruda
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Ruda

Grudziądz (gw), Ruda
działka na sprzedaż

MHN-GS-8035

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI – RUDA, GM. GRUDZIĄDZ Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Ruda, gmina Grudziądz, powiecie powiat grudziądzki, w województwie kujawsko-pomorskie. Numer działki: 134/8 Powierzchnia: 955 m² Dodatkowo: udział w drodze wewnętrznej ...

Powierzchnia
955,00 m2
Cena za m2
98,43 zł
cena 94 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Ruda

Grudziądz (gw), Skarszewy
działka na sprzedaż

MHN-GS-7973

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada na sprzedaż dwie unikatowe działki budowlane w Skarszewach – przestrzeń, cisza i pewność na lata. Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie spokoju i przestrzeni. Takie, w których można zaplanować przyszłość ...

Powierzchnia
5 050,00 m2
Cena za m2
39,60 zł
cena 199 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Skarszewy

Grudziądz (gw), Zakurzewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7936

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska Twoje miejsce na dom marzeń – Zakurzewo pod Grudziądzem Wyobraź sobie poranek z kawą na własnym tarasie, w otoczeniu ciszy, zieleni i świeżego powietrza… To wszystko może stać się Twoją codziennością dzięki tej wyjątkowej działce ...

Powierzchnia
1 502,00 m2
Cena za m2
99,20 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Zakurzewo

Grudziądz (gw), Mokre
działka na sprzedaż

MHN-GS-7906

OSTATNIA SZANSA – DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ Mokre | gmina Grudziądz | woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ostatnią dostępną działkę nr 154/9 – wyjątkową ofertę dla osób, które chcą szybko i bezproblemowo rozpocząć budowę wymarzonego ...

Powierzchnia
1 417,00 m2
Cena za m2
98,80 zł
cena 139 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Mokre

Grudziądz (gw), Kobylanka
działka na sprzedaż

MHN-GS-7903

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH – KOBYLANKA, GMINA GRUDZIĄDZ Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój dom w spokojnej okolicy, a jednocześnie pozostaniesz blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. szybki dojazd do Grudziądza – praca, szkoły, sklepy w zasięgu ...

Powierzchnia
1 334,00 m2
Cena za m2
125,94 zł
cena 168 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Kobylanka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem