Grudziądz (gw), Pieńki Królewskie
działka na sprzedaż

MHN-GS-7825

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Lokalizacja: Pieńki Królewskie, gmina Grudziądz, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie Dostępne działki: Nr 33/55 – powierzchnia 0,1183 ha cena 95 000 zł Nr 33/56 – powierzchnia 0,1193 ha cena 95 000 zł Nr 33/57 – ...

Powierzchnia
1 183,00 m2
Cena za m2
80,30 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Pieńki Królewskie

Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie
działka na sprzedaż

MHN-GS-7807

Działka budowlana 2856 m² – z warunkami zabudowy, media w drodze – Sztynwag k. Grudziądza Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to propozycja właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w miejscowości ...

Powierzchnia
2 856,00 m2
Cena za m2
48,67 zł
cena 139 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie

Grudziądz (gw), Węgrowo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7709

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 106/4 o pow.1035 m2 zlokalizowaną w miejscowości Węgrowo w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie grudziądzkim , gminie Grudziądz . Ta działka jest ...

Powierzchnia
1 035,00 m2
Cena za m2
91,79 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Węgrowo

Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie
działka na sprzedaż

MHN-GS-7666

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY Wałdowo Szlacheckie , Gmina Grudziądz , Powiat grudziądzki Powierzchnia: 3008 m² Numer ewidencyjny: 100/8 Klasa gruntu: R VI Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntowa o powierzchni 3008 m², położona w miejscowości Wałdowo Szlacheckie, ...

Powierzchnia
3 008,00 m2
Cena za m2
62,83 zł
cena 189 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Wałdowo Szlacheckie

Grudziądz (gw), Turznice
działka na sprzedaż

MHN-GS-7531

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa z wydanymi warunkami zabudowy na budowę dwóch domów jednorodzinnych! Lokalizacja: Turznice, gmina Grudziądz, województwo kujawsko-pomorskie Powierzchnia działki: 4149 m² Numer ewidencyjny: 154/20 Nieruchomość z potencjałem Na ...

Powierzchnia
4 149,00 m2
Cena za m2
55,44 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Turznice

Grudziądz (gw), Biały Bór
działka na sprzedaż

MHN-GS-7413

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ Powierzchnia: 993 m² Numer działki: 326/7 (z udziałem w drodze 326/1) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 993 m² położona w malowniczej miejscowości Biały Bór, w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie grudziądzkim, gminie ...

Powierzchnia
993,00 m2
Cena za m2
100,70 zł
cena 99 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Biały Bór
Kryteria wyszukiwania

rozumiem