nowa oferta
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na sprzedaż

MHN-LS-8125

Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowy w centrum Grudziądza – ul. Solna Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy budynek o powierzchni 97 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Grudziądza przy ul. Solnej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod ...

Powierzchnia
97,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 154,62 zł
cena 499 998
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
lokal na sprzedaż

MHN-LS-8103

Na sprzedaż lokal usługowy - ul. Hallera 30, Grudziądz Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność? A może inwestycji, która przyniesie stały dochód? Oto oferta, która łączy w sobie doskonałą lokalizację, komfort i funkcjonalność! Kluczowe atuty lokalu: -Powierzchnia ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
piwnica
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 698,11 zł
cena 90 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
lokal na wynajem

MHN-LW-8066

Do wynajęcia lokal biurowy – Grudziądz, ul. Cegielniana 4 Biuro nieruchomości Natalia Lankowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, zlokalizowanego na parterze budynku biurowego przy ulicy Cegielnianej 4 w Grudziądzu. Lokal o łącznej powierzchni ...

Powierzchnia
33,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
29,85 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
lokal na wynajem

MHN-LW-8065

Oferta wynajmu lokalu biurowego – Grudziądz, ul. Cegielniana 4 Szukasz funkcjonalnej przestrzeni, która pozwoli Twojej firmie działać wygodnie i profesjonalnie od pierwszego dnia? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
38,33 zł
cena 2 300
lokal na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

MHN-LW-8057

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA – OFERTA WYNAJMU LOKALI BIUROWO-USŁUGOWYCH Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu lokali biurowo-usługowych zlokalizowanych w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Sikorskiego 24 w ścisłym centrum Grudziądza. To propozycja skierowana ...

Powierzchnia
31,96 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
44,99 zł
cena 1 438
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Wąbrzeźno
lokal na wynajem

MHN-LW-7985

Nowoczesne 2 lokale usługowe/biurowe na wynajem – Wąbrzeźno, ul. Partyzanta Szukasz miejsca, które realnie wesprze rozwój Twojego biznesu? Oferujemy dwa funkcjonalne i nowoczesne lokale usługowe/biurowe zlokalizowane w atrakcyjnej części miasta Wąbrzeźno, przy ul. ...

Powierzchnia
38,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,27 zł
cena 2 500
lokal na wynajem - Wąbrzeźno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem