Grudziądz, os. Lotnisko
lokal na wynajem

MHN-LW-7959

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska – Oferta Wynajmu Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Grudziądzu, na osiedlu Lotnisko, przy ul. Budowlanych. Parametry lokalu: powierzchnia: 100 m² piętro: I piętro nowoczesnego ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
38,00 zł
cena 3 800
lokal na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
lokal na wynajem

MHN-LW-7958

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego w Grudziądzu – osiedle Lotnisko, ul. Budowlanych. Powierzchnia i układ Lokal o powierzchni  25 m², usytuowany na 1 piętrze biurowca na terenie zamkniętym, zapewnia komfort i ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,00 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
lokal na wynajem

MHN-LW-7957

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego w Grudziądzu – osiedle Lotnisko, ul. Budowlanych. Powierzchnia i układ Lokal o powierzchni  37 m², usytuowany na 1 piętrze biurowca na terenie zamkniętym, zapewnia komfort i ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,00 zł
cena 1 776
lokal na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Łasin, Plesewo
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7938

Oferta sprzedaży – lokal użytkowy z przynależnościami i udziałem w gruncie Plesewo, gmina Łasin, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie Przedmiotem sprzedaży jest część budynku stanowiąca odrębną nieruchomość, w skład której wchodzi lokal użytkowy (niemieszkalny) ...

Powierzchnia
86,79 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
921,75 zł
cena 79 999
lokal na sprzedaż - Łasin, Plesewo

Grudziądz, Kawalerii Polskiej
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7865

Szukasz przestrzeni, która spełni potrzeby Twojej firmy i zapewni komfortowe warunki pracy? Oto oferta, która łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotową infrastrukturę! Budynek biurowy o powierzchni użytkowej 501,68 m², położony na działce o powierzchni 1220 ...

Powierzchnia
501,68 m2
Pokoje
14 pokoi
Cena za m2
3 577,98 zł
cena 1 795 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Kawalerii Polskiej

Świecie
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7771

OFERTA SPRZEDAŻY – 2 NIEZALEŻNE LOKALE USŁUGOWO-BIUROWE Świecie ,  ul. Podgórna , 79,8 m² łącznie Na sprzedaż dwa niezależne lokale usługowo-biurowe o łącznej powierzchni 79,8 m², zlokalizowane w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Świeciu przy ul. Podgórnej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
79,80 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 010,01 zł
cena 319 999
lokal na sprzedaż - Świecie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem