Grudziądz, Owczarki
lokal na wynajem

MHN-LW-7543

Wyjątkowa oferta wynajmu lokalu usługowego – Osiedle Owczarki, ul. Astrowa, Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością przedstawia ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni ok. 27 m², położonego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Tarpno
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7389

Oferta sprzedaży lokalu usługowego – Osiedle Tarpno, ul. Legionów Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 44 m², położony w pawilonie handlowo-usługowym na osiedlu Tarpno w Grudziądzu. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 636,36 zł
cena 160 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

MHN-LW-7210

Lokal usługowo-handlowy czeka na Twój biznes ! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie lokal do wynajęcia w samym centrum Grudziądza, na Placu Niepodległości. Do dyspozycji wynajmującego jest pomieszczenie o powierzchni 40 m2 oraz pomieszczenie ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
32,50 zł
cena 1 300
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na sprzedaż

MHN-LS-7022

Na sprzedaż lokal usługowy 42,06 m² – Grudziądz, ul. Toruńska możliwość powiększenia funkcjonalności o dodatkowe 30 m² (lokal mieszkalny )za dodatkową opłatą. Idealna przestrzeń na działalność usługową, handlową lub biurową – doskonała lokalizacja i pełen potencjał ...

Powierzchnia
42,06 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 018,07 zł
cena 169 000
lokal na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz
lokal na sprzedaż

MHN-LS-6855

Na sprzedaż: Lokal handlowo-usługowy – ul. Moniuszki Marzysz o własnym miejscu na biznes w świetnej lokalizacji? Mamy idealną propozycję! Prezentujemy lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 20 m², położony przy ulicy Moniuszki. To doskonałe miejsce dla każdego, ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 999,95 zł
cena 99 999
lokal na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
lokal na wynajem

MHN-LW-6703

OFERTA WYNAJMU LOKALU UŻYTKOWEGO Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy położony w Grudziądzu, przy ulicy Rzemieślniczej. Jest to doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących komfortowej i dobrze ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,25 zł
cena 2 500
lokal na wynajem - Grudziądz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem