Grudziądz, os. Lotnisko
lokal na wynajem

MHN-LW-7957

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego w Grudziądzu – osiedle Lotnisko, ul. Budowlanych. Powierzchnia i układ Lokal o powierzchni  37 m², usytuowany na 1 piętrze biurowca na terenie zamkniętym, zapewnia komfort i ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,00 zł
cena 1 776
lokal na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, Owczarki
lokal na wynajem

MHN-LW-7543

Wyjątkowa oferta wynajmu lokalu usługowego – Osiedle Owczarki, ul. Astrowa, Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością przedstawia ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni ok. 27 m², położonego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

MHN-LW-7210

Lokal usługowo-handlowy czeka na Twój biznes ! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie lokal do wynajęcia w samym centrum Grudziądza, na Placu Niepodległości. Do dyspozycji wynajmującego jest pomieszczenie o powierzchni 40 m2 oraz pomieszczenie ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
32,50 zł
cena 1 300
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz
lokal na wynajem

MHN-LW-6703

OFERTA WYNAJMU LOKALU UŻYTKOWEGO Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy położony w Grudziądzu, przy ulicy Rzemieślniczej. Jest to doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących komfortowej i dobrze ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,25 zł
cena 2 500
lokal na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
lokal na wynajem

MHN-LW-6400

Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska – Pomieszczenia magazynowe w doskonałej lokalizacji! Przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb: Oferujemy wynajem pomieszczeń magazynowych w hali, o powierzchniach od 25 do 120 m², idealnych zarówno dla małych, jak i większych ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20,00 zł
cena 2 400
lokal na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
lokal na wynajem

MHN-LW-6399

Powierzchnia
50,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
20,00 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Grudziądz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem