nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8063

Na sprzedaż elegancki apartament w zabytkowej kamienicy – ul. Forteczna 8, Grudziądz Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o pow. 65,2 m², zlokalizowanego na wysokim parterze zadbanej, zabytkowej kamienicy przy ulicy Fortecznej 8 – w ...

Powierzchnia
65,20 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 061,33 zł
cena 329 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8061

Na sprzedaż przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie o pow.38,18 m², położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Mniszek przy ulicy Podhalańskiej w Grudziądzu. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, a jednocześnie ...

Powierzchnia
38,18 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 845,47 zł
cena 185 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8058

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE LOTNISKO, UL. NAUCZYCIELSKA 12, GRUDZIĄDZ   Szukasz świeżo wyremontowanego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się jako pierwszy najemca i urządzić je dokładnie po swojemu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Dragacz, Michale

Dragacz, Michale
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8055

Nowoczesne mieszkanie ok 76 m² z ogrodem, balkonem i miejscami parkingowymi – Michale Marzysz o miejscu, które łączy wygodę, nowoczesne rozwiązania i pełną swobodę aranżacji? O przestrzeni, w której każdy dzień zaczyna się od promieni słońca wpadających przez duże ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 250,00 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Dragacz, Michale
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8051

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA Na sprzedaż: komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 48,1 m² – os. Rządz, ul. Łęgi Szukasz miejsca, które zapewni Ci wygodę codziennego życia i pozwoli uniknąć czasochłonnych oraz kosztownych remontów? Ta oferta jest właśnie dla ...

Powierzchnia
48,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 819,13 zł
cena 328 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8049

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe – Grudziądz, ul. Malinowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez żadnych nakładów finansowych? Cenisz sobie wygodę, estetykę i funkcjonalność? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Natalia ...

Powierzchnia
36,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,25 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem