Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7954

Nowoczesny apartament z tarasem, klimatyzacją i pompą ciepła – Grudziądz, ul. Osikowa Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym apartamencie, który łączy w sobie wygodę domu jednorodzinnego z zaletami kameralnego osiedla. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni ...

Powierzchnia
66,76 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 972,44 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7944

Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie | 60,40 m² | Osiedle Lotnisko | ul. Skarżyńskiego | Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie funkcjonalne i zadbane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,40 m², położone na popularnym i dobrze ...

Powierzchnia
60,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 960,25 zł
cena 359 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Płużnica
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7916

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie po remoncie w miejscowości Płąchawy, gm. Płużnica Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dostępem do infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość znajduje się w kameralnej miejscowości ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 489,36 zł
cena 258 000
mieszkanie na sprzedaż - Płużnica

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7912

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie deweloperskie na osiedlu Przystań Lotnisko – idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz realny potencjał inwestycyjny. To funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,33 ...

Powierzchnia
39,33 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 382,15 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7911

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m², położone na 1 piętrze w budynku przy ulicy Droga Pomorska na osiedlu Mniszek. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, zielonej okolicy z jednoczesnym ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 188,61 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Gdańsk, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7909

Apartament w sercu Gdańska – Bastion Wałowa | Nowoczesność, komfort i prestiż nad Motławą Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Gdańska ...

Powierzchnia
53,81 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 636,13 zł
cena 949 000
mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem