Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7908

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 63 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Smoleńskiego w Grudziądzu. To propozycja idealna dla rodziny, jak również dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w doskonale skomunikowanej i w pełni ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 634,92 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Radzyń Chełmiński
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7898

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy – Radzyń Chełmiński, ul. Tysiąclecia   Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m² położone na drugim, ostatnim piętrze kamienicy przy ulicy Tysiąclecia w Radzyniu Chełmińskim. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 527,27 zł
cena 139 000
mieszkanie na sprzedaż - Radzyń Chełmiński

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7887

Nowoczesne mieszkanie na wynajem – pierwszy najemca | Osiedle Lotnisko, ul. Kustronia Szukasz komfortowego, nowego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla osób, które cenią wygodę, funkcjonalność oraz wysoki standard życia. Do ...

Powierzchnia
64,12 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
46,79 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Dragacz, Grupa
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7874

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GRUPA, GM. DRAGACZ Na sprzedaż komfortowe, mieszkanie o powierzchni 44,8 m², położone w spokojnej i zielonej miejscowości Grupa, w gminie Dragacz, przy ul. Szarych Szeregów. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania ...

Powierzchnia
44,80 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 133,91 zł
cena 229 999
mieszkanie na sprzedaż - Dragacz, Grupa

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7846

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Grudziądz – ul. Ulica Murowa Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, w doskonałej lokalizacji i z dużym potencjałem aranżacyjnym – ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,60 ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 814,47 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Nowe
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7812

Na sprzedaż – wyjątkowe, niezależne mieszkanie w Nowem | ul. Komierowskiego | 199 000 zł Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w miejscowości Nowe, w powiecie świeckim, województwie kujawsko-pomorskim. To ...

Powierzchnia
41,34 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 813,74 zł
cena 199 000
mieszkanie na sprzedaż - Nowe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem