nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8116

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone z dbałością o każdy detal, gotowe do zamieszkania od zaraz bez konieczności ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,30 zł
cena 1 750
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8115

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 154,93 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8108

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Lotnisko, ul. Parkowa, Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 23,6 m², zlokalizowane na osiedlu Lotnisko przy ulicy Parkowej w Grudziądzu. - Powierzchnia: ...

Powierzchnia
23,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,61 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8106

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o pow.36 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze przy ulicy Bora-Komorowskiego w Grudziądzu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania pod inwestycję, ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 055,56 zł
cena 182 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8104

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Moniuszki o powierzchni 53,69 m² Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53.69 m², usytuowane na parterze w kamienicy przy ...

Powierzchnia
53,69 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 078,97 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8101

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kulerskiego 5. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie charakteryzuje się praktycznym rozkładem pomieszczeń ...

Powierzchnia
62,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 060,59 zł
cena 379 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem