nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8087

Przestronne i przytulne mieszkanie na wynajem – 2 pokoje, 48,5 m² – Strzemięcin, ul. Śniadeckich Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Grudziądza? Mam przyjemność zaoferować Ci mieszkanie, które łączy wygodę codziennego ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
22,68 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Wielkie Tarpno

Grudziądz, Wielkie Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8078

NAJEM OKAZJONALNY Lokalizacja: Grudziądz, ul. Waryńskiego, domek wielorodzinny, 1. piętro Powierzchnia: 48 m² Układ mieszkania: Salon z aneksem kuchennym, sypialnia Ogrzewanie: Gazowe + klimatyzacja SZCZEGÓŁY OFERTY : Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Wielkie Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8076

OFERTA WYNAJMU KAWALERKI – CENTRUM GRUDZIĄDZA Lokalizacja: Grudziądz, ul. Toruńska 2 Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka o powierzchni 29,4 m², położona na pierwszym piętrze kamienicy w centrum miasta. Idealna propozycja dla jednej osoby lub pary, ceniących wygodę ...

Powierzchnia
29,40 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
40,82 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8071

Komfortowe mieszkanie z widokiem na las - 45 m² | balkon | os. Lotnisko | ul. Warszawska | Najem okazjonalny. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45 m², zlokalizowanego na osiedlu Lotnisko ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8063

Na sprzedaż elegancki apartament w zabytkowej kamienicy – ul. Forteczna 8, Grudziądz Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o pow. 65,2 m², zlokalizowanego na wysokim parterze zadbanej, zabytkowej kamienicy przy ulicy Fortecznej 8 – w ...

Powierzchnia
65,20 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 061,33 zł
cena 329 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8061

Na sprzedaż przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie o pow.38,18 m², położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Mniszek przy ulicy Podhalańskiej w Grudziądzu. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, a jednocześnie ...

Powierzchnia
38,18 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 845,47 zł
cena 185 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
Kryteria wyszukiwania

rozumiem