Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7978

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w wieżowcu przy ul. Kalinkowej 84 w Grudziądzu.  To ...

Powierzchnia
69,33 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 070,00 zł
cena 559 493
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7977

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w wieżowcu przy ul. Kalinkowej 84 w Grudziądzu. To ...

Powierzchnia
46,28 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 550,86 zł
cena 395 734
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7976

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim – Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w wieżowcu przy ul. Kalinkowej 84 w Grudziądz. To ...

Powierzchnia
74,54 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 870,00 zł
cena 586 630
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Kopernika

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7954

Nowoczesny apartament z tarasem, klimatyzacją i pompą ciepła – Grudziądz, ul. Osikowa Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym apartamencie, który łączy w sobie wygodę domu jednorodzinnego z zaletami kameralnego osiedla. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni ...

Powierzchnia
66,76 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 972,44 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7944

Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie | 60,40 m² | Osiedle Lotnisko | ul. Skarżyńskiego | Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie funkcjonalne i zadbane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,40 m², położone na popularnym i dobrze ...

Powierzchnia
60,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 960,25 zł
cena 359 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem