nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8142

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie – ul. Śniadeckich 40 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32,23 m², zlokalizowane przy ul. Śniadeckich 40. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku, zarządzanym przez ...

Powierzchnia
32,23 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 446,45 zł
cena 239 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8140

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA w swojej ofercie posiada wyjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie – Nowy Rządz, ul. Sybiraków. Wyobraź sobie miejsce, do którego wprowadzasz się bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów. Mieszkanie, w którym wszystko zostało ...

Powierzchnia
69,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 906,47 zł
cena 619 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8139

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem – komfortowa przestrzeń dla wymagających | Grudziądz, os. Lotnisko Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które łączy w sobie funkcjonalność, przestrzeń oraz doskonałą lokalizację – idealne dla osób, które chcą mieszkać ...

Powierzchnia
62,60 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 271,55 zł
cena 329 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wąbrzeźno

Wąbrzeźno
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8131

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Kopernika w Wąbrzeźnie. To mieszkanie ma swój niepowtarzalny charakter. Zostało urządzone w oryginalnym, klimatycznym stylu idealnie pasującym do kamienicy, ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 446,43 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Wąbrzeźno
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze

Grudziądz, Dębowe Wzgórze
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8129

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Dębowe Wzgórze przy ulicy Runa Leśnego w Grudziądzu. To propozycja dla osób, które poszukują komfortowej przestrzeni do życia, wysokiego ...

Powierzchnia
56,78 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 328,27 zł
cena 699 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Dębowe Wzgórze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8118

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Rządz, przy ul. Gąsiorowskiego Oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,02 m², usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Rządz. To doskonała propozycja zarówno dla par, młodych rodzin, jak i osób starszych szukających ...

Powierzchnia
48,02 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 205,75 zł
cena 298 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem