nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8104

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Moniuszki o powierzchni 53,69 m² Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53.69 m², usytuowane na parterze w kamienicy przy ...

Powierzchnia
53,69 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 078,97 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8101

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kulerskiego 5. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie charakteryzuje się praktycznym rozkładem pomieszczeń ...

Powierzchnia
62,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 060,59 zł
cena 379 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8099

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Sobieskiego 8A, na osiedlu Rządz. Opis nieruchomości: Mieszkanie składa się z ...

Powierzchnia
48,10 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 989,60 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8094

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m², zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Grudziądzu.   Nieruchomość wyróżnia się bardzo przemyślanym układem oraz wyjątkowym poczuciem przestrzeni. Pierwotnie ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 539,68 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8091

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska – mieszkanie z ogromnym potencjałem przy Alei Sportowców Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m², usytuowane na 4. piętrze w zadbanym bloku zarządzanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową. To ...

Powierzchnia
36,58 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 784,03 zł
cena 175 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8063

Na sprzedaż elegancki apartament w zabytkowej kamienicy – ul. Forteczna 8, Grudziądz Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o pow. 65,2 m², zlokalizowanego na wysokim parterze zadbanej, zabytkowej kamienicy przy ulicy Fortecznej 8 – w ...

Powierzchnia
65,20 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 061,33 zł
cena 329 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem