Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7912

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie deweloperskie na osiedlu Przystań Lotnisko – idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz realny potencjał inwestycyjny. To funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,33 ...

Powierzchnia
39,33 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 382,15 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7911

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m², położone na 1 piętrze w budynku przy ulicy Droga Pomorska na osiedlu Mniszek. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, zielonej okolicy z jednoczesnym ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 188,61 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7908

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 63 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Smoleńskiego w Grudziądzu. To propozycja idealna dla rodziny, jak również dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w doskonale skomunikowanej i w pełni ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 634,92 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7846

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Grudziądz – ul. Ulica Murowa Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, w doskonałej lokalizacji i z dużym potencjałem aranżacyjnym – ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,60 ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 814,47 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7803

Na sprzedaż | Małe mieszkanie inwestycyjne – ul. Kilińskiego 2, Grudziądz | Idealne pod najem krótkoterminowy Szukasz pewnej inwestycji, która od pierwszego dnia może generować dochód? To mieszkanie to doskonała propozycja dla inwestora, który ceni lokalizację, niski ...

Powierzchnia
22,30 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 475,34 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7802

Eleganckie mieszkanie po remoncie w prestiżowej Willi Kilińskiego – 46,60 m² | miejsce parkingowe w cenie Wyobraź sobie codzienność w miejscu, które łączy klimat zabytkowej willi, nowoczesne wnętrze i komfort życia w centrum miasta. Taką przestrzeń oferuje to wyjątkowe ...

Powierzchnia
46,60 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 703,86 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem