nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8095

Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Osiedle Tarpno, ul. Elbląska Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę – 32,3 m² świeżo wyremontowanej przestrzeni, gotowej do zamieszkania od zaraz!   Najważniejsze ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,63 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8090

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE KAPUSTA, TARPNO, GRUDZIĄDZ Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
45,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,32 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8089

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na wynajem bardzo ciepłe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w centrum miasta przy Al. 23 Stycznia, w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i składa się z: dwóch pokoi, kuchni ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,84 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8087

Przestronne i przytulne mieszkanie na wynajem – 2 pokoje, 48,5 m² – Strzemięcin, ul. Śniadeckich Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Grudziądza? Mam przyjemność zaoferować Ci mieszkanie, które łączy wygodę codziennego ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
22,68 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Wielkie Tarpno

Grudziądz, Wielkie Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8078

NAJEM OKAZJONALNY Lokalizacja: Grudziądz, ul. Waryńskiego, domek wielorodzinny, 1. piętro Powierzchnia: 48 m² Układ mieszkania: Salon z aneksem kuchennym, sypialnia Ogrzewanie: Gazowe + klimatyzacja SZCZEGÓŁY OFERTY : Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Wielkie Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8076

OFERTA WYNAJMU KAWALERKI – CENTRUM GRUDZIĄDZA Lokalizacja: Grudziądz, ul. Toruńska 2 Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka o powierzchni 29,4 m², położona na pierwszym piętrze kamienicy w centrum miasta. Idealna propozycja dla jednej osoby lub pary, ceniących wygodę ...

Powierzchnia
29,40 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
40,82 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem