nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8071

Komfortowe mieszkanie z widokiem na las - 45 m² | balkon | os. Lotnisko | ul. Warszawska | Najem okazjonalny. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45 m², zlokalizowanego na osiedlu Lotnisko ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8058

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE LOTNISKO, UL. NAUCZYCIELSKA 12, GRUDZIĄDZ   Szukasz świeżo wyremontowanego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się jako pierwszy najemca i urządzić je dokładnie po swojemu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8049

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe – Grudziądz, ul. Malinowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez żadnych nakładów finansowych? Cenisz sobie wygodę, estetykę i funkcjonalność? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Natalia ...

Powierzchnia
36,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,25 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8046

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - dostępne od maja – Willa Kilińskiego, centrum Grudziądza Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w prestiżowej lokalizacji – ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na wynajem oferujemy eleganckie mieszkanie o ...

Powierzchnia
33,66 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
71,30 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8033

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia atrakcyjną ofertę mieszkania na wynajem, które łączy komfort codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją. Na wynajem oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na drugim piętrze zadbanego bloku ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,77 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8005

Oferta wynajmu dwupoziomowego mieszkania – Grudziądz, ul. Młyńska Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe, położone w samym sercu Grudziądza, przy ul. Młyńskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,59 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem