nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8102

Oferta sprzedaży nakładów – ROD „Pod Dębem” nr 2 Ul. Kwidzyńska Na sprzedaż atrakcyjne nakłady na działce o powierzchni 500 m² w Rodzinnych Ogrodach Działkowych „Pod Dębem”. To idealne miejsce dla osób poszukujących prywatnej przestrzeni do wypoczynku, rekreacji oraz ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz

Grudziądz, Nowy Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8101

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kulerskiego 5. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie charakteryzuje się praktycznym rozkładem pomieszczeń ...

Powierzchnia
62,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 060,59 zł
cena 379 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Nowy Rządz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz

Grudziądz, Rządz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8099

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Sobieskiego 8A, na osiedlu Rządz. Opis nieruchomości: Mieszkanie składa się z ...

Powierzchnia
48,10 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 989,60 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Rządz
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-8098

Na sprzedaż | działka budowlana 1000 m² | ul. Brzozowa | Grudziądz | WZ + pozwolenie na budowę. Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko rozpocząć budowę i zaoszczędzić czas na formalnościach? Ta oferta to gotowe rozwiązanie – zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów. Najważniejsze ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8094

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m², zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Grudziądzu.   Nieruchomość wyróżnia się bardzo przemyślanym układem oraz wyjątkowym poczuciem przestrzeni. Pierwotnie ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 539,68 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Tuszewo
dom na sprzedaż

MHN-DS-8092

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA Wyjątkowy dom wolnostojący – wysoki standard, nowoczesna elegancja Grudziądz, osiedle Tuszewo, ul. Łużycka Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl, komfort codziennego życia oraz prywatność – ta nieruchomość spełni ...

Powierzchnia
119,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 131 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 937,97 zł
cena 947 000
dom na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem