nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Szynych

Grudziądz (gw), Szynych
dom na sprzedaż

MHN-DS-8074

Oferta sprzedaży nieruchomości zabudowanej – Szynych, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Szynych, w gminie Grudziądz, powiecie grudziądzkim. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju oraz dużego potencjału ...

Powierzchnia
594,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 176 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 101,19 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Grudziądz (gw), Szynych
nowa oferta
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Ruda

Grudziądz (gw), Ruda
działka na sprzedaż

MHN-GS-8068

Biuro nieruchomości Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w województwie kujawsko-pomorskim , gminie Grudziądz , miejscowości RUDA o numerze ewidencyjnych 141/17  WAŻNE: - działka osadzona jest przy nowo wybudowanej drodze ...

Powierzchnia
1 739,00 m2
Cena za m2
40,25 zł
cena 69 999
działka na sprzedaż - Grudziądz (gw), Ruda
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8063

Na sprzedaż elegancki apartament w zabytkowej kamienicy – ul. Forteczna 8, Grudziądz Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o pow. 65,2 m², zlokalizowanego na wysokim parterze zadbanej, zabytkowej kamienicy przy ulicy Fortecznej 8 – w ...

Powierzchnia
65,20 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 061,33 zł
cena 329 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz
dom na sprzedaż

MHN-DS-8062

Urokliwy dom niedaleko jeziora Rudnickiego – Twoje miejsce na odpoczynek w Grudziądz, ul. Miła Wyobraź sobie poranki z widokiem na naturę i spacery nad wodą zaledwie kilka kroków od domu.Ta nieruchomość położona w pobliżu Jeziora Rudnickiego to idealna propozycja dla ...

Powierzchnia
60,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
260 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 750,00 zł
cena 165 000
dom na sprzedaż - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek

Grudziądz, Mniszek
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-8061

Na sprzedaż przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie o pow.38,18 m², położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Mniszek przy ulicy Podhalańskiej w Grudziądzu. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, a jednocześnie ...

Powierzchnia
38,18 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 845,47 zł
cena 185 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Mniszek
nowa oferta
działka na sprzedaż - Świecie (gm), Polski Konopat

Świecie (gm), Polski Konopat
działka na sprzedaż

MHN-GS-8060

Oferta sprzedaży - dom z działką + możliwość zakupu dodatkowej działki. Polski Konopat, gm. Świecie, woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową propozycję zakupu nieruchomości z ogromnym potencjałem, położonej w malowniczym ...

Powierzchnia
1 480,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 162 800
działka na sprzedaż - Świecie (gm), Polski Konopat
Kryteria wyszukiwania

rozumiem