nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8144

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – OSIEDLE KAPUSTA, TARPNO, GRUDZIĄDZ Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
45,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,11 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8143

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie – Tarpno, ul. Dąbrówki Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja – Tarpno, ul. Dąbrówki Osiedle Tarpno to jedno z najbardziej ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,43 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8141

**Najem okazjonalny*dostępne od 15.06.2026r.** Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, które pozwoli Ci wygodnie zamieszkać bez zbędnych kosztów? Ta oferta jest idealna dla Ciebie. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,15 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8123

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska w swojej ofercie posiada zupełnie nowe mieszkanie na wynajem- pierwszy najemca. Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością – ciche, nowoczesne, pachnące nowością i zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,67 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8116

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone z dbałością o każdy detal, gotowe do zamieszkania od zaraz bez konieczności ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,30 zł
cena 1 750
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
dom na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
dom na wynajem

MHN-DW-8114

Piękny wolnostojący dom położony w Grudziądzu na dużej i ładnie zagospodarowanej działce, wraz z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem do wynajęcia.   Świetna lokalizacja, blisko jeziora Rudnik - bardzo dobry standard - częściowe umeblowanie i wyposażenie - duża, ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
28,12 zł
cena 9 000
dom na wynajem - Grudziądz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem