Grudziądz, os. Lotnisko
lokal na wynajem

MHN-LW-7959

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska – Oferta Wynajmu Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Grudziądzu, na osiedlu Lotnisko, przy ul. Budowlanych. Parametry lokalu: powierzchnia: 100 m² piętro: I piętro nowoczesnego ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
38,00 zł
cena 3 800
lokal na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
lokal na wynajem

MHN-LW-7958

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego w Grudziądzu – osiedle Lotnisko, ul. Budowlanych. Powierzchnia i układ Lokal o powierzchni  25 m², usytuowany na 1 piętrze biurowca na terenie zamkniętym, zapewnia komfort i ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,00 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
lokal na wynajem

MHN-LW-7957

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego w Grudziądzu – osiedle Lotnisko, ul. Budowlanych. Powierzchnia i układ Lokal o powierzchni  37 m², usytuowany na 1 piętrze biurowca na terenie zamkniętym, zapewnia komfort i ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,00 zł
cena 1 776
lokal na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, Centrum
obiekt na wynajem

MHN-BW-7854

Wynajem 2 miejsc garażowych w centrum Grudziądza – ul. Plac Niepodległości Bezpieczne, przestronne i wygodne – idealne dla Ciebie lub Twojej firmy Oferujemy 2 miejsca garażowe o powierzchni 18 m² każde, zlokalizowane w samym sercu Grudziądza – przy Placu Niepodległości. ...

Powierzchnia
18,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
36 m²
Cena za m2
0,00 zł
cena 250
obiekt na wynajem - Grudziądz, Centrum

Świecie
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7653

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia – Świecie, ul. Królowej Bony Powierzchnia: 45,3 m² , Balkon , Komórka lokatorska , Prywatne miejsce parkingowe Dostępne od zaraz Zapraszamy do wynajęcia komfortowego i nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w nowym bloku na spokojnym, ...

Powierzchnia
45,30 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,36 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Świecie

Radzyń Chełmiński
działka na wynajem

MHN-GW-7612

OFERTA DZIERŻAWY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ – 2353 m² Radzyń Chełmiński ul. Orłowicza – woj. kujawsko-pomorskie, powiat grudziądzki Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2353 m², idealna pod prowadzenie działalności gospodarczej. Teren w pełni przygotowany do natychmiastowego ...

Powierzchnia
2 353,00 m2
Cena za m2
2,12 zł
cena 5 000
działka na wynajem - Radzyń Chełmiński
Kryteria wyszukiwania

rozumiem