nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8123

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska w swojej ofercie posiada zupełnie nowe mieszkanie na wynajem- pierwszy najemca. Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością – ciche, nowoczesne, pachnące nowością i zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,67 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Owczarki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8119

Mieszkanie bezczynszowe dostępne od zaraz !!! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia w swojej ofercie mieszkanie do wynajęcia o pow.38m2 usytuowane na wysokim parterze przy ul. Chełmińskiej 67 w Grudziądzu. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzi salon,sypialnia,kuchnia,łazienka ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,67 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8116

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone z dbałością o każdy detal, gotowe do zamieszkania od zaraz bez konieczności ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,30 zł
cena 1 750
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
nowa oferta
dom na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
dom na wynajem

MHN-DW-8114

Piękny wolnostojący dom położony w Grudziądzu na dużej i ładnie zagospodarowanej działce, wraz z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem do wynajęcia.   Świetna lokalizacja, blisko jeziora Rudnik - bardzo dobry standard - częściowe umeblowanie i wyposażenie - duża, ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18,75 zł
cena 6 000
dom na wynajem - Grudziądz
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8111

Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Osiedle Tarpno, ul. Armii Krajowej   Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę – 32,3 m² świeżo wyremontowanej przestrzeni, gotowej do zamieszkania ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,54 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko

Grudziądz, os. Lotnisko
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8108

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Lotnisko, ul. Parkowa, Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 23,6 m², zlokalizowane na osiedlu Lotnisko przy ulicy Parkowej w Grudziądzu. - Powierzchnia: ...

Powierzchnia
23,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,61 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem