133
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171

zostaw wiadomość
106,67 zł/m2 cena: 128 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH

Grudziądz – obręb 159 | MPZP 46 MN/U Plan 96

Na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości gruntowe niezabudowane położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat grudziądzki, gmina Grudziądz, obręb 159.
Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego 46 MN/U – Plan 96, co daje możliwość realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej.
Dostępne działki:

89/12 - 1200 m2 - cena 128 000 zł
89/13 - 1211 m2 - cena 128 000 zł 
89/14 - 1227 m2 - cena 128 000 zł 
89/15 - 1342 m2 - cena 138 000 zł
89/16 - 1348 m2 - cena 138 000 zł 

Najważniejsze atuty nieruchomości
  • działki o regularnych kształtach i korzystnych powierzchniach,
  • teren objęty MPZP – przejrzyste warunki zabudowy,
  • możliwość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej,
  • media dostępne w drodze przy ul. Maciejkowej,
  • spokojna i rozwijająca się okolica,
  • dogodny dojazd do Grudziądza i infrastruktury miejskiej,
  • idealne miejsce pod budowę domu lub inwestycję.
  • droga dojazdowa w udziałach

Lokalizacja : 

Nieruchomości położone są w spokojnej części gminy Grudziądz, w otoczeniu terenów zielonych oraz nowej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia komfort życia z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie oferując szybki dostęp do centrum Grudziądza, szkół, sklepów, punktów usługowych oraz komunikacji.

Okolica działek to miejsce szczególnie atrakcyjne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy naturą a wygodą codziennego życia. Bliskość terenów rekreacyjnych i dogodny układ komunikacyjny sprawiają, że jest to doskonała lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i osób planujących inwestycję kapitału w nieruchomości.

Przeznaczenie w MPZP

Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:
46 MN/U – Plan 96

Przeznaczenie podstawowe:

  • zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,
  • zabudowa usługowa.

Szanowni Państwo pragnę zaznaczyć iż staramy się pomóc na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Począwszy od wyboru oferty, jej prezentacji, zrealizowaniu wszelkich formalności, po finalizację transakcji . Nasz doradca kredytowy nieodpłatnie pomoże zweryfikować zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą ofertę banków oraz efektywnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

KAMILA SALCZYŃSKA TEL: 782-909-222
POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. Nasze biuro pobiera jednorazową prowizję po zakończonej transakcji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-GS-8132
Powierzchnia 1 200,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-6242

Na sprzedaż: Działka budowlana w Owczarkach, woj. kujawsko-pomorskie Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 2/4, położoną w obrębie 152 przy ulicy Morelowej, w Owczarki, województwo kujawsko-pomorskie. Powierzchnia działki wynosi 1015 m², co czyni ...

Powierzchnia
1 015,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 142 100
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-6573

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – GRUDZIĄDZ, DZIELNICA OWCZARKI Lokalizacja: Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, dzielnica Owczarki Numer ewidencyjny działki: 24/9 Powierzchnia: 1470 m² Dostęp do drogi publicznej: przez wydzieloną drogę nr 24/11 Media: woda, prąd, ...

Powierzchnia
1 470,00 m2
Cena za m2
95,24 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7497

Oferta sprzedaży działek budowlanych – Owczarki, ul. Krokusowa, Gmina Grudziądz Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o numerach ewidencyjnych 20/21, 20/22 (działka 20/23 została sprzedana), wraz z udziałem w drodze wewnętrznej – działka nr 20/24. Działki objęte ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
118,75 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-7765

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH Na sprzedaż działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położone w województwie kujawsko-pomorskim, powiat Grudziądz, gmina Grudziądz, obręb ewidencyjny 153. Lokalizacja – komfort i potencjał Działki ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
140,91 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki