134
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171

zostaw wiadomość
300,00 zł/m2 cena: 149 999 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nakłady na działce R.O.D. „KOLEJARZ” przy ul. Waryńskiego , blisko Jeziora Tarpno

Szukasz miejsca do wypoczynku ? Ta oferta łączy komfort nowoczesnego domku, dużą działkę oraz świetną lokalizację w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych.

Najważniejsze informacje:

  • powierzchnia działki: 500 m²
  • domek :powierzchnia zabudowy: 35 m² , powierzchnia użytkowa: ok. 60 m²
  • drewniany taras o pow. 15 m²
  • możliwość wjazdu na działkę przez bramę
  • przed działką miejsca parkingowe na 3–4 samochody
  • całoroczny dostęp do: prądu , wody

Solidnie wykonany domek . Domek został wykonany w technologii zapewniającej bardzo dobrą izolację i komfort użytkowania również poza sezonem letnim.

Konstrukcja i izolacja:

  • płyta fundamentowa: beton zbrojony , izolacja pozioma i pionowa
  • konstrukcja szkieletowa
  • ściany ocieplone:20 cm wełny mineralnej
  • dach: 25 cm wysokiej jakości wełny mineralnej - lambda 0,035
  • podłoga :posadzka betonowa , pod posadzką 15 cm styropianu
  • okna trzyszybowe
  • solidne drzwi zewnętrzne

Media i wyposażenie

  • ogrzewanie: kominek / koza , grzejniki elektryczne
  • bojler elektryczny do podgrzewania wody
  • szambo: 2000 l
  • instalacja przygotowana pod: podłączenie pralki , grzejnik łazienkowy

To idealna propozycja zarówno na weekendowy wypoczynek, jak i dłuższe pobyty przez cały rok.
Lokalizacja – cisza, natura i rekreacja

Ogromnym atutem nieruchomości jest położenie w pobliżu Jeziora w Tarpnie – miejsca cenionego przez osoby lubiące spacery, rowery, wędkowanie i wypoczynek na łonie natury. Okolica oferuje dużo zieleni, spokojną atmosferę oraz możliwość oderwania się od miejskiego zgiełku.

R.O.D. „KOLEJARZ” to miejsce dla osób, które szukają:

  • prywatności i spokoju,
  • bezpiecznego ogrodu rodzinnego,
  • komfortowego domku rekreacyjnego,
  • dobrego dojazdu i wygodnego parkowania.

Opłaty

  • opłata wpisowa do R.O.D.: 600 zł
  • opłata na rozwój ogrodu: 1500 zł

Ta nieruchomość to świetna alternatywa dla mieszkania w mieście oraz idealne miejsce na odpoczynek o każdej porze roku. Domek został wykonany z dbałością o detale i oferuje parametry spotykane coraz częściej w nowoczesnym budownictwie całorocznym.
ZAPRASZAM DO KONTAKTU KAMILA SALCZYŃSKA 782-909-222
Szanowni Państwo pragnę zaznaczyć iż staramy się pomóc na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Począwszy od wyboru oferty, jej prezentacji, zrealizowaniu wszelkich formalności, po finalizację transakcji . Nasz doradca kredytowy nieodpłatnie pomoże zweryfikować zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą ofertę banków oraz efektywnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Zapraszamy serdecznie do siedziby naszego biura w Grudziądzu przy ul. Groblowa 4/1
POSREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ – Nasze biuro pobiera jednorazową prowizję po zakończonej transakcji

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-GS-8135
Powierzchnia 500,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Grudziądz, Tuszewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-6184

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę zlokalizowaną w spokojnej i malowniczej okolicy Grudziądza przy ulicy Maciejkowej. Działka oznaczona numerem 90/6 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na budowę domków jednorodzinnych ...

Powierzchnia
2 520,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 176 400
działka na sprzedaż - Grudziądz, Tuszewo

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-6242

Na sprzedaż: Działka budowlana w Owczarkach, woj. kujawsko-pomorskie Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 2/4, położoną w obrębie 152 przy ulicy Morelowej, w Owczarki, województwo kujawsko-pomorskie. Powierzchnia działki wynosi 1015 m², co czyni ...

Powierzchnia
1 015,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 142 100
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Owczarki
działka na sprzedaż

MHN-GS-6573

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – GRUDZIĄDZ, DZIELNICA OWCZARKI Lokalizacja: Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, dzielnica Owczarki Numer ewidencyjny działki: 24/9 Powierzchnia: 1470 m² Dostęp do drogi publicznej: przez wydzieloną drogę nr 24/11 Media: woda, prąd, ...

Powierzchnia
1 470,00 m2
Cena za m2
95,24 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, Tuszewo
działka na sprzedaż

MHN-GS-7282

Szukasz działki przeznaczonej na cele mieszkalne o korzystnej geometrii, optymalnym rozmiarze, położonej poza miastem jednak dobrze z nim skomunikowanej? Ta oferta zaspokoi Twoje oczekiwania !! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w ofercie na sprzedaż działkę ...

Powierzchnia
1 830,00 m2
Cena za m2
80,33 zł
cena 147 000