11
ofert
Natalia Angowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

na@lamkowska.pl

725403000
693547171

zostaw wiadomość
22,50 zł/m2 cena: 1 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 80 m², zlokalizowanego przy ul. Toruńskiej 22 w Grudziądzu. Lokal dostępny od 1 lipca 2026 roku.

Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni pod działalność handlowo-usługową, biurową lub inną działalność komercyjną. Dzięki korzystnemu układowi pomieszczeń oraz atrakcyjnej lokalizacji lokal daje szerokie możliwości aranżacyjne i dopasowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb najemcy.

Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, przy ul. Toruńskiej – jednej z głównych ulic Grudziądza, zapewniającej dogodny dojazd zarówno dla klientów, jak i pracowników. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, osiedla mieszkaniowe oraz przystanki komunikacji miejskiej, co przekłada się na duży ruch i dobrą rozpoznawalność lokalizacji. To miejsce idealne dla przedsiębiorców ceniących widoczność swojej działalności oraz łatwy dostęp dla klientów.

Powierzchnia 80 m² pozwala na komfortowe prowadzenie działalności biurowej, usługowej lub handlowej. Lokal daje możliwość własnej aranżacji wnętrza zgodnie z profilem prowadzonej działalności. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania przyłącza gazowego do lokalu, co daje przyszłemu najemcy większą elastyczność w zakresie sposobu ogrzewania. Obecnie ogrzewanie odbywa się za pomocą energii elektrycznej.

Najważniejsze informacje:
    •    powierzchnia lokalu: 80 m²
    •    przeznaczenie: działalność handlowo-usługowa lub biurowa
    •    lokal dostępny od 1 lipca 2026 roku
    •    lokalizacja: ul. Toruńska, Grudziądz
    •    możliwość wykonania przyłącza gazowego
    •    obecne ogrzewanie elektryczne
    •    prąd oraz woda płatne według zużycia
    •    czynsz najmu: 1 800 zł miesięcznie
    •    kaucja zabezpieczająca: 3 600 zł

Kontakt:
Natalia Angowska

tel. 725 403 000

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest usługą odpłatną. Biuro pobiera jednorazową prowizję w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu plus VAT po zakończeniu transakcji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-LW-8155
Powierzchnia 80,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Standard
Stan lokalu dobry
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu usługowy, inny, magazynowy, handlowy, biurowy, handlowo-usługowy, biurowo - magazynowy
Usytuowanie jednostronne
Witryna wystawowa duża
Wejście od ulicy

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

MHN-LW-7210

Lokal usługowo-handlowy czeka na Twój biznes ! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie lokal do wynajęcia w samym centrum Grudziądza, na Placu Niepodległości. Do dyspozycji wynajmującego jest pomieszczenie o powierzchni 40 m2 oraz pomieszczenie ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
32,50 zł
cena 1 300
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
lokal na wynajem

MHN-LW-8057

BIURO NIERUCHOMOŚCI NATALIA LAMKOWSKA – OFERTA WYNAJMU LOKALI BIUROWO-USŁUGOWYCH Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu lokali biurowo-usługowych zlokalizowanych w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Sikorskiego 24 w ścisłym centrum Grudziądza. To propozycja skierowana ...

Powierzchnia
31,96 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
44,99 zł
cena 1 438
lokal na wynajem - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Owczarki
lokal na wynajem

MHN-LW-7543

Wyjątkowa oferta wynajmu lokalu usługowego – Osiedle Owczarki, ul. Astrowa, Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością przedstawia ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni ok. 27 m², położonego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Grudziądz, Owczarki

Grudziądz, os. Lotnisko
lokal na wynajem

MHN-LW-7957

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego w Grudziądzu – osiedle Lotnisko, ul. Budowlanych. Powierzchnia i układ Lokal o powierzchni  37 m², usytuowany na 1 piętrze biurowca na terenie zamkniętym, zapewnia komfort i ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,00 zł
cena 1 776
lokal na wynajem - Grudziądz, os. Lotnisko