39
ofert
Natalia Lamkowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 26369

natalia@lamkowska.pl

693 547 171
693 547 171

zostaw wiadomość
8 475,34 zł/m2 cena: 189 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż | Małe mieszkanie inwestycyjne – ul. Kilińskiego 2, Grudziądz | Idealne pod najem krótkoterminowy

Szukasz pewnej inwestycji, która od pierwszego dnia może generować dochód?
To mieszkanie to doskonała propozycja dla inwestora, który ceni lokalizację, niski próg wejścia i gotowość do wynajmu – szczególnie w formule najmu krótkoterminowego.

Mieszkanie, które zarabia

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 22,30 m², położone przy ul. Kilińskiego 2 w Grudziądzu. Niewielki metraż, funkcjonalny układ oraz świetna lokalizacja sprawiają, że nieruchomość idealnie sprawdzi się jako:

  • apartament na doby,

  • mieszkanie dla pracowników,

  • lokata kapitału pod wynajem krótko- i średnioterminowy.

Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do użytkowania, co pozwala rozpocząć wynajem bez dodatkowych nakładów finansowych.

Funkcjonalny układ – maksimum możliwości

W skład mieszkania wchodzi:

  • jasny pokój dzienny – idealny do aranżacji strefy wypoczynku i spania

  • aneks kuchenny – praktyczny i wygodny, niezbędny przy najmie krótkoterminowym

  • łazienka – zapewniająca pełną niezależność i komfort gości

Dodatkowe atuty:

  • piwnica 5,40 m² – miejsce na przechowywanie, rzadki bonus przy tak małym metrażu

  • balkon ok. 5 m² – ogromna wartość dodana, podnosząca atrakcyjność oferty najmu

Niskie koszty = wyższy zysk

  • opłaty do wspólnoty obejmują centralne ogrzewanie, eksploatację, fundusz remontowy i administrację

  • media (prąd, woda) – wg zużycia, pełna kontrola kosztów

Niskie stałe opłaty sprawiają, że inwestycja pozostaje rentowna także poza sezonem.

Lokalizacja idealna pod najem

Ul. Kilińskiego – blisko centrum Grudziądza

  • szybki dostęp do centrum miasta

  • bliskość komunikacji miejskiej

  • sąsiedztwo punktów usługowych i handlowych

  • lokalizacja atrakcyjna zarówno dla turystów, jak i osób przyjeżdżających służbowo

To miejsce, które najemcy wybierają chętnie i często wracają

Dlaczego to dobra inwestycja?

mały metraż – niski koszt zakupu
idealne pod najem krótkoterminowy
balkon – rzadkość w tej kategorii
piwnica – dodatkowa wartość
gotowe do wynajmu od zaraz

Cena: 189 000 zł

Zainwestuj w mieszkanie, które może zacząć zarabiać od pierwszego dnia. Umów się na prezentację!

Natalia Lamkowska 693-547-171Szanowni Państwo pragnę zaznaczyć iż staramy się pomóc na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Począwszy od wyboru oferty, jej prezentacji, zrealizowaniu wszelkich formalności, po finalizację transakcji . Nasz doradca kredytowy nieodpłatnie pomoże zweryfikować zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą ofertę banków oraz efektywnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu. Zapraszamy serdecznie do siedziby naszego biura w Grudziądzu przy ul. Groblowa 4/1.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest usługą odpłatną - nasze biuro pobiera jednorazową opłatę po zakończonej transakcji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MS-7803
Powierzchnia 22,30 m²
Powierzchnia użytkowa 22,30 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7738

Przestronne i klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy - Kilińskiego 8, Grudziądz - 1. piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o niepowtarzalnym klimacie, zlokalizowane przy ul. Kilińskiego 8 - niemal w samym sercu Grudziądza! To idealna propozycja dla osób szukających ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 349,98 zł
cena 133 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7846

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Grudziądz – ul. Ulica Murowa Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, w doskonałej lokalizacji i z dużym potencjałem aranżacyjnym – ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,60 ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 814,47 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7989

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21 m², położone na drugim piętrze przy ulicy Rydygiera w Grudziądzu. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego gotowej nieruchomości pod wynajem.   Mieszkanie zostało zaprojektowane ...

Powierzchnia
21,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 047,62 zł
cena 169 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7992

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Grudziądza, przy ul. Klasztornej 7. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61,23 m², usytuowane na 3. piętrze kamienicy w atrakcyjnej, ...

Powierzchnia
61,23 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 756,31 zł
cena 229 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum