33
ofert
Natalia Lamkowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 26369

natalia@lamkowska.pl

693 547 171
693 547 171

zostaw wiadomość
7 446,45 zł/m2 cena: 239 999 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie – ul. Śniadeckich 40

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32,23 m², zlokalizowane przy ul. Śniadeckich 40. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku, zarządzanym przez MPGN.

Mieszkanie jest 2-pokojowe i składa się z:

  • dwóch pokoi

  • kuchni

  • łazienki z WC

  • przedpokoju

Standard i wykończenie

Mieszkanie przeszło gruntowny remont 6 miesięcy temu – od tego czasu nikt w nim nie mieszkał, co oznacza, że nowy właściciel wprowadza się do praktycznie nowego wnętrza.

W ramach modernizacji wykonano m.in.:

  • nową instalację elektryczną

  • gładzie na ścianach

  • nowoczesne panele podłogowe

  • stylowe lamele dekoracyjne

  • oryginalne wykończenia ścian (papier marszczony)

Kuchnia

Kuchnia została wyposażona w:

  • płytę gazową

  • piekarnik elektryczny

Brak lodówki oraz zmywarki daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb.

Łazienka

W pełni odnowiona łazienka z nowym wyposażeniem:

  • nowa pralka

  • nowoczesna armatura

  • świeże, estetyczne wykończenie

Dodatkowe atuty

  • mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem widocznym na miejscu

  • idealne jako inwestycja pod wynajem lub pierwsze mieszkanie

  • funkcjonalny układ pomieszczeń

  • dobra lokalizacja z szybkim dostępem do centrum i infrastruktury miejskiej

Lokalizacja

Ul. Śniadeckich to dobrze skomunikowana część miasta, zapewniająca wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów, usług oraz terenów rekreacyjnych.

Czynsz wynosi około 550 zł przy jednej osobie.   

Zapraszamy do kontaktu

To mieszkanie to doskonała propozycja dla osób szukających gotowego do wprowadzenia lokalu bez dodatkowych nakładów finansowych.

Zapraszamy do kontaktu z biurem nieruchomości Natalia Lamkowska w celu umówienia prezentacji.

POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ - Nasze biuro pobiera jednorazową prowizję po zakończonej transakcji.

 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MS-8142
Powierzchnia 32,23 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7218

Szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem w samym sercu miasta? Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 121,30 m², położonego na trzecim piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Grudziądzu. Najważniejsze atuty mieszkania: ✅ Przestrzeń ...

Powierzchnia
121,30 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 308,32 zł
cena 279 999
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

Grudziądz, Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7673

Oferta sprzedaży mieszkania – Grudziądz, ul. Królewska Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,26 m², położone na czwartym piętrze zadbanego bloku w Grudziądzu, przy ulicy Królewskiej. Układ i funkcjonalność Mieszkanie składa się z: ...

Powierzchnia
63,23 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 096,16 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Wyzwolenia

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7803

Na sprzedaż | Małe mieszkanie inwestycyjne – ul. Kilińskiego 2, Grudziądz | Idealne pod najem krótkoterminowy Szukasz pewnej inwestycji, która od pierwszego dnia może generować dochód? To mieszkanie to doskonała propozycja dla inwestora, który ceni lokalizację, niski ...

Powierzchnia
22,30 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 475,34 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7846

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Grudziądz – ul. Ulica Murowa Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, w doskonałej lokalizacji i z dużym potencjałem aranżacyjnym – ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,60 ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 814,47 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum