29
ofert
Anna Lewandowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

al@lamkowska.pl

782909111
693547171

zostaw wiadomość
9 154,93 zł/m2 cena: 325 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów remontu, a także dla inwestorów poszukujących atrakcyjnej nieruchomości pod wynajem.

Lokal przeszedł generalny remont z dbałością o każdy detal. W mieszkaniu wykonano nowe instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, zamontowano nowe okna oraz nowe drzwi wejściowe, co zapewnia komfort, bezpieczeństwo i oszczędność na długie lata.

Mieszkanie jest dwustronne, bardzo ciepłe, słoneczne i niezwykle przytulne. Funkcjonalny układ pomieszczeń obejmuje dwa niezależne i ustawne pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę z nowoczesną kabiną prysznicową oraz przedpokój z dużą szafą w zabudowie, która zapewnia wygodne miejsce do przechowywania.

Kuchnia została wykonana przez stolarza na wymiar i wyposażona w nowe sprzęty AGD, dzięki czemu wnętrze jest nie tylko estetyczne, ale również bardzo funkcjonalne i gotowe do codziennego użytkowania od pierwszego dnia.

Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal stanowi pełną własność z założoną księgą wieczystą. Mieszkanie znajduje się pod zarządem wspólnoty mieszkaniowej Petrus, a miesięczny czynsz wynosi około 450 zł i obejmuje m.in. ogrzewanie, wodę, wywóz śmieci oraz gaz ryczałtowy. Dodatkowo płatny jest jedynie prąd według zużycia.

Osiedle Lotnisko to jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Spokojna okolica, dużo zieleni oraz doskonale rozwinięta infrastruktura sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia. W pobliżu znajdują się sklepy, w tym Market Dino, szkoły, przedszkola, plac zabaw, park, punkty usługowe oraz przystanki autobusowe zapewniające wygodny dojazd do innych części miasta. Dodatkowym atutem jest ogólnodostępny parking przed budynkiem.

To mieszkanie to doskonałe połączenie nowoczesnego standardu, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Wystarczy wnieść swoje rzeczy i zamieszkać.

Zapraszam do kontaktu oraz umówienia się na prezentację mieszkania.

Anna Lewandowska
Tel. 782 909 111

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MS-8115
Powierzchnia 35,50 m²
Powierzchnia użytkowa 35,50 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

GrudziÄ…dz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7912

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie deweloperskie na osiedlu Przystań Lotnisko – idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz realny potencjał inwestycyjny. To funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,33 ...

Powierzchnia
39,33 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 382,15 zÅ‚
cena 369 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

GrudziÄ…dz, os. Lotnisko
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7944

Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie | 60,40 m² | Osiedle Lotnisko | ul. Skarżyńskiego | Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie funkcjonalne i zadbane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,40 m², położone na popularnym i dobrze ...

Powierzchnia
60,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 960,25 zÅ‚
cena 359 999 zł
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, os. Lotnisko

GrudziÄ…dz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7218

Szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem w samym sercu miasta? Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 121,30 m², położonego na trzecim piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Grudziądzu. Najważniejsze atuty mieszkania: ✅ Przestrzeń ...

Powierzchnia
121,30 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 308,32 zÅ‚
cena 279 999 zł
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Centrum

GrudziÄ…dz, Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

MHN-MS-7673

Oferta sprzedaży mieszkania – Grudziądz, ul. Królewska Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,26 m², położone na czwartym piętrze zadbanego bloku w Grudziądzu, przy ulicy Królewskiej. Układ i funkcjonalność Mieszkanie składa się z: ...

Powierzchnia
63,23 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 096,16 zÅ‚
cena 259 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Grudziądz, Wyzwolenia