131
ofert
Kamila Salczyńska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ks@lamkowska.pl

782 909 222
693547171

zostaw wiadomość
46,61 zł/m2 cena: 1 100 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Lotnisko, ul. Parkowa, Grudziądz

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 23,6 m², zlokalizowane na osiedlu Lotnisko przy ulicy Parkowej w Grudziądzu.

- Powierzchnia: 23,6 m²
- Lokalizacja: parter
- Układ:  salon z otwartą kuchnią, łazienka
- Mieszkanie jednostronne, środkowe, bardzo ciepłe
- Umeblowanie zgodne z dokumentacją zdjęciową

Koszty wynajmu:
- Miesięczny czynsz najmu: 1100 zł
- Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej: około 470 zł
- Dodatkowo płatne: opłaty za prąd
- Kaucja zabezpieczająca: 2000 zł
- mieszkanie dostępne od czerwca

Zapraszamy do siedziby naszego biura - Grudziądz, ul. Groblowa 4/1

POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ - Nasze biuro pobiera jednorazową prowizję po zakończonej transakcji, wynoszącą miesięczny czynsz dla właściciela + VAT

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MHN-MW-8108
Powierzchnia 23,60 m²
Powierzchnia użytkowa 23,60 m²
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Stan lokalu do wprowadzenia
Rok budowy 1970
Usytuowanie jednostronne

Grudziądz, Tarpno
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7983

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie przytulne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Dąbrówki. Lokal został funkcjonalnie rozplanowany, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Tarpno

Grudziądz, Centrum
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-7990

Oferta wynajmu mieszkania na stały meldunek w Centrum Grudziądza Szukasz idealnego miejsca na stały meldunek? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - przestronne mieszkanie w samym sercu Grudziądza, przy ul. Toruńskiej! Szczegóły Mieszkania: - Powierzchnia:42m² - Przestronny ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,83 zł
cena 1 100
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin

Grudziądz, Strzemięcin
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8033

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia atrakcyjną ofertę mieszkania na wynajem, które łączy komfort codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją. Na wynajem oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na drugim piętrze zadbanego bloku ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,77 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Grudziądz, Strzemięcin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Grudziądz

Grudziądz
mieszkanie na wynajem

MHN-MW-8049

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe – Grudziądz, ul. Malinowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez żadnych nakładów finansowych? Cenisz sobie wygodę, estetykę i funkcjonalność? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Natalia ...

Powierzchnia
36,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,25 zł
cena 1 400